Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus prosztatagyulladás....

Krónikus prosztatagyulladás. Aki hasonló cipőben járt, hogy sikerült meggyógyulni?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok 1 éve vagyok házas és babát szeretnénk.1 évvel ezelőtt egy munkahelyi igazságtalanságból/meghurcolásból kifolyólag hónapokig stresszes állapotban éltem, ami azóta szerencsére megoldódott. Csakhogy KB 7 hónappal ezelőtt prosztatagyulladás alakult ki, mely sajnos a meglévő tünetek (here és húgycsőfájdalom) mellett erőteljes libidó és szexuális vágy csökkenést okozott. Mit javasoltok? Friss házasként babatervezés közepén nagyon kikészít, hogy sokszor kudarcot vallok, holott előtte igen aktív voltam. Voltam urológusnál a kezdeti fájdalmasabb tünetek enyhültek, de időnként felerősödnek. (laborvizsgálatnál baktériumot nem találtak) (amit szedtem ciprinol, brescin saballo, pollstimol, kisvirágú füzike) Aki hasonló cipőben járt és sikerült kilábalnia segíthetne a gyógyulás útján mert nagyon szeretnék családot, normális életet.

2012. jún. 5. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem múlik el magától!! Csakis orvosi segítséggel. Én 3 hónapig szedtem antibiotikumot, plusz 2 hétig napi 1 kúpot toltam... És így is fél év volt,mire nagyrészt csitultak a tünetek. És mire teljesen elmúlt, lejárt 8 hónap.
2012. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem múlik el magától!! Csakis orvosi segítséggel. Én 3 hónapig szedtem antibiotikumot, plusz 2 hétig napi 1 kúpot toltam... És így is fél év volt,mire nagyrészt csitultak a tünetek. És mire teljesen elmúlt, lejárt 8 hónap.


:-) Jó neked. Én 1 hónapig szedtem antibiotikumot, de baktériumot nálam nem találtak így nem kellett tovább szednem. Nálad baktérium okozta?

2012. jún. 5. 18:44
 3/5 anonim válasza:

20ár


Urológus csinált prosztata masszázst ? Ilyenkor kipréseli a prostiban lévó ondőt és ebből tenyészetet csinál amiből megtudja milyen baci okozza ! Vagy egyből széles spectrumu antibiotikumot ír fel ! Sajnos ez sem mindég oldja meg a gondot ! Szóval, keress egy jónevű időesbb, tapasztaltabb urológust. A keféléstt meeg ne eröltesd, mert ha nem sikerül ajakulálnod, akkor még egy jó kis mellékhere gyulladás is bejön. Sokat segíthet a sürü esti ülőfürdő, de legjobb az urológus ! Ne add fel, a végén találsz egy lelkiismeretest is ( nem körzetit hanem fizetőst )mert ha már a farkadra se áldozol, akkor mire ? A kocsid elviszed a szerelőhöz és megfizeted nem ? Na, ez is így műxik ! Irj ha javulnak a dolgaid !

2012. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez sehogy nem múlik el!
2014. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 leander1967 válasza:
A meleg ülőfürdő szigorúan tilos!Ugyebár gyulladásról beszélünk!Kerülni kell a melegvizet és a szaunát is!!!
2022. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!