Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szükséges a fitymafék műtét?

Szükséges a fitymafék műtét?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és rövid a fitymafékem de most nem sok kedvem van ezzel foglalkozni szóval abból lehet bármi károm ha nem most hanem majd akkor műttetem meg amikor már "használom" is?

2012. szept. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi bajod max sex kozben elszakD mutete is faj akor meg nem nidegy
2012. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz ha később mész vele dokihoz, én is tizenéves korom óta tudtam hogy szűkületem és rövid fékem is van, mégis csak most 17 évesen mertem elmenni a dokihoz. Én személy szerint megbántam, nem egyszer lett volna lehetőségem "akciózni", de szégyenlős is voltam emiatt meg aztán amúgy se működött volna megfelelően a szerszám. :) Mondjuk az én tudomásom szerint 15 évesen elég kanosak vagyunk mi fiúk és minden egyes adandó alkalommal szeretnénk "használni". :D De ez a Te döntésed és nyugodj meg, nem lesz baj belőle ha még nem mész vele orvoshoz.


U.i.: egy gyors tanács. Ha mégis mész akkor ajánlom hogy olyankor menj (leginkább nyári szünet) amikor van időd gyógyulgatni, mert én hülye sulikezdés előtt voltam és elég kínos volt magyarázkodni hetekig hogy miért nem tesizek, miért járok olyan hülyén stb. :D

2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha maszturbáció során hátra tudod húzni a fitymát fájdalom nélkül és nem is reped be soha akkor orvosilag nincs indikációja. Ha mégis megcsináltatod akkor a gyógyulási idő 3-5 hét.
2012. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is rövid a fitymafékem. Sajnos többször felrepedt és elég ijesztően hangzik a műtét, pláne hogy utána hogy eyg hónapig nem lehet akciózni.

Kenegesd mindennap betadinnel, neogranormonnal. Nekem pár nap alatt beszokott gyógyulni. Jelen pillanatban majd besz*rok annyira fáj ha víz éri, de sajnos ez az ára néha amikor bekövetkezik. Ha neked esetleg ilyen gondod lenne és nem megy betadinnal akkor orvos. De ha erős vagy mint a bivaly és sikítva elszakadna akció közben:

[link]

"Tisztelt Kérdező!

Vissza nem fog nőni. Ha beszakadt, akkor ez azért következhetett be,mert eleve rövid volt, ezért a természet oldotta meg ennek a kis születési hibának a korrekcioját. Ha az eredmény nem tetszik, mert pl. egy kis bőrlebennyel gyógyul,mely esztétikailag kívánni valót hagy maga után, akkor ez helyi érzéstelenítésben egy urológiai kis műtéttel bármikor korrigálható. Siettetni nem nagyon tudja a gyógyulást. Bioptron lámpa használata stimulálja a sejt regeneráciot,egyéb pedig a gyógyulás gyors,mert nagyon jó vérellátású a terület (ezért vérzik a szokásosnál is jobban az ilyen sérülés).Azt javaslom, amig a teljes gyógyulás be nem következik, ne legyen partnerével együtt,mert egyrészt újra vérezhet, másrészt a felszakadó seb jobban fáj.

Tisztelettel: Dr. Korányi László

"

2012. okt. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Régen volt itt egy leírás, hogy a fitymaféket saját kezűleg, szakadás és vérzés nélkül hogyan lehet megszüntetni.

Kipróbáltam, teljesen simára hátra húzható a fitymám a makk meggörbülése nélkül.

2016. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fitymafék lefejtése saját kézzel.

A fitymát lehúzod, majd a bal kéz mutató és középső ujja közé veszed a fitymaféket, és a makkot, a másik oldalon, a hüvelyk ujjal megtámasztod. Így a makkot a három ujjad tartja. A jobb kezed hüvelyk ujjával a fitymaféket, a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek végén, a fityma teljesen hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik.

Részleges eredményeidet is írd meg. A sikeres eredményedet tedd közzé, hogy más is alkalmazhassa ezt az egyszerű módszert.

2017. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!