Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kettő fitymafék műtét után...

Kettő fitymafék műtét után még rosszabb a helyzet, volt már másnak is így?

Figyelt kérdés
Helló! két fityma fék műtét után még rosszabb a helyzetem, az első előtt még csak berepedezett a fék, megműtöttek utána jobb volt tudtam használni a pisztolyt:) aztán ismét berepedt. Megműtöttek másodjára, most meg annyira "rossz" hogy merev állapotba ha a lányka erősebben húzza hátra már elszakad és ömlik a vér. A doki azt mondta körül kell metélni. Volt már valaki így? Teljes vagy részlegest ajánlottok???
2012. aug. 13. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg ha felkeresnél még 1 orvost?

én urológus vagyok, de szerintem minden orvos tévedhet. nehéz gépen keresztül megállapítani, hogy mi lehet a helyzet, de én a helyedben mindenképpen felkeresnék még 1 orvost. több szem, többet lát alapon, mert én pl szeretek mindenféle gyógymódot kipróbálni, amibe a beteg belemegy és csak utána jönnek a műtétek.

amúgy én a részlegesre voksolnék, hátha elég az is!!

28L

2012. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Milyen módok vannak a műtéten kívül??
2012. aug. 13. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
arra célzok, hogy általában van más megoldás is körülmetélésen kívül. nálad lehet, hogy gyógyszer+ még 1 fitymafék műtét, de nem körülmetélés. én ezért ajánlom, hogy nézesd meg még1 orvossal, mert van aki könnyedén lerázna, hogy körülmetélés, ha kell ha nem. sok sikert!!
2012. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi, ezt lehagytam.

tehát fejlesztenek már krémeket és akár masszázs is lehetséges a sima műtét után. amiből neked már volt kettő. csak így gépen keresztül nehezen mondom meg!!

2012. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A fitymaszűkület megoldása műtéti. Teljes és végleges eredményt az ad, ha a teljes fitymát eltávolítják. Nem kell ettől idegenkedni, rengeteg férfinak ilyen, csak Magyarországon még nem annyira gyakori, de terjedőben van! Ha az első alkalommal megcsináltattad volna, már régesrég túl lettél volna ez egészen!
2012. aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!