Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van? És ha...

Fityma szűkületem van? És ha igen hol tudnák normálisan és biztonságosan meg műteni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg ,hogy én here sérvvel születtem és azt műtötték is egyből. De most meg nem húzódik vissza teljesen a bőr..Ezt maszturbáció közben vettem észre ,de amikor fűrdök és vizes a péniszem ,akkor simán fel tudom húzni..én olyan helyet keresek ,ahol normálisan és biztonságosan??? Én valahogy úgy ,hogy ne tudja meg ország-világ... Válaszkat előre is köszönöm. 14/f

2012. szept. 1. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bármelyik sebészeten,urológián,plaszikai sebészeten állami,és magán kórházba megműtik!Ez rutin műtét,bárki jól meg tudja csinálni a fövárosba,vagy vidéken egyaránt
2012. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intrepid ***** válasza:
Az eggyes jól leírta. Szakrendelő, urológia, beutaló nélkül fogadnak, és ott a legjobb megoldást javasolják. így látatlanban ezt tudom mondani, és igazából nem is vagyok kiváncsi rá, hogy lássam.
2012. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Az van amit az első írt. Háziorvostól kérsz egy beutalót urológiára és majd ott konzultász a doki a részletekről, hogy hogyan tovább.

És miért tudná meg akárki is? :D

2012. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs akkor nem kell beutaló.
2012. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Körül akarod metéltetni ? Vagy mit szeretnél ? Amúgy tényleg van orvosi titoktartás, de a magyar törvények szerint 18 éves kor alatt a szülőknek kell aláírni egy beleegyező nyilatkozatot ilyen beavatkozásokhoz.
2012. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én valahogy úgy ,hogy ne tudja meg ország-világ..."


Most őszintén azt hiszed, hogy ha elmész ilyen beavatkozásra akkor azt bemondja a Tv a rádió meg tele lesz vele plakátolva a város? vagy ezt hogy gondoltad? :D

2012. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint értettem..
2012. szept. 2. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor hogy? magyarázd el mert én nem értem :D
2012. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én arra gondoltam ,hogy a szüleim se nagyon tudják meg ,de már le írták ,hogy 18alatt kell tudniuk..
2012. szept. 2. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Friss a hozzászólás az alábbi topikban, de tanulságos, aki meg írta a hosszút, okos és tapasztalt a témában! Olvasd el!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

2012. szept. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!