Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha valakinek 21...

Az normális ha valakinek 21 centis a pénisze?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h az átlagos olyan 16 centis, viszont valaki azt mondta neki 21 centis, és ezzel vág fel, de nem nagyon hiszek neki. Van olyan itt akinek 20 felett van? Azért kérdeztem mert én nem szoktam méregetni h az hány centi

2012. szept. 10. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok, ezért nem tudom pontosan
2012. szept. 10. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, és lehetséges is, de semmiképp nem átlagos.

Az átlagos méret 14 centi körül van.

Egyébként sem értem ezzel miért vágnak fel. Szerintem egy ekkora mért már nem áldás. Én -nőként- nem örülnék, ha a párom ekkora mérettel rendelkezne, mert ez a méret inkább fájdalmas, mint élvezetes.

2012. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hová lett az első hozzászólás:?
2012. szept. 10. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális, de jócskán átlagon felüli.

Hogy mért kell vele hancegni nem tudom, a nők hüvelye ugyanis 12-16cm hosszú, úgyhogy nem tudom, hová fogja feldugni.

2012. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális de fiú létemre mondom,szerintem azmár átok mint áldás. 17 cm-el is tudok fájdalmat okozni nem igazán lenne élvezetes ha folyton vigyáznom kéne,hogy meddig mehet milyen tempó stb. Nekem nemkéne már 21 cm.
2012. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!