Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tanácsot kérek olyan fiúktól,...

Tanácsot kérek olyan fiúktól, férfiaktól akik fitymaszűkületesek voltak! Fiús téma de lány kérdez! Változtatni lehet -e?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem a barátom fitymaszűkületes volt, de durva szinten! Mikor az első alkalommal ágyba bújtam vele csak akkor vallotta be, hogy milyen gondja van. Maximm 6 cm hosszú lehetett a fütyije és 4 cm vastag és nagyon de nagyon érzékeny volt minden érintésre és nehezen ment el. Sokadik alkalom után kitaláltam, hogy óvszer nélkül szeretkezünk és azóta van változás a fékje elszakadt azt ápoltuk és most már elérte a 11 cm hosszút és 6cm vastagat és már nem annyira érzékeny, vagyis a makkja még igen. Az lenne a kérdésem, hogy még lehet a méreteken növelni és esetleg az érzékenységén változtatni?

2012. szept. 12. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, de azert remelem nem baj :-) Feltetlenul menj el vele orvoshoz!! Ez em olyami amit szerintem otthon kene kezelni. Az egyik exem akkor volt tul a muteten amikor osszejottunk. Meg jo ideig erzekeny volt neki, de utana rendbejott. Ez nem jatek, szerintem feltetlenul keressetek fel szakorvost.
2012. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a méret a lényeg a sexnél !

Te mégis mekkorát akarsz,főleg vastagságban ?

2012. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi gondom a méretével! Az elsővel volt de most semmi bajom vele. Neki van baja vele és folyton nagyobbat akar és nincsen megelégedve magával. Én nem ki oktatást kértem e téren csak felvilágosítást, hogy esetleg volt e valaki még ilyen helyzetbe és lett csoda belőle 19 éves létére vagy sem.
2012. szept. 12. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Hali!


Kezdjük ott...

1.) "Mikor megismertem a barátom fitymaszűkületes volt, de durva szinten!"

2.) "Mikor az első alkalommal ágyba bújtam vele csak akkor vallotta be, hogy milyen gondja van. Maximm 6 cm hosszú lehetett a fütyije és 4 cm vastag"

3.) " a fékje elszakadt azt ápoltuk"

4.) "most már elérte a 11 cm hosszút és 6cm vastagat"


_ Mikor voltak ezek és HÁNY ÉVES volt a barátod, amikor ezek megtörténtek? És te most hány évesek vagytok, Kérdező?


Üdv: EE

2012. szept. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!