Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen nemibetegségem lehet...

Milyen nemibetegségem lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
elkaptam a maszturbàlàstol 1nemi betegséget de nem tudom h milyet. apro potok voltak a makkon égő érzés vizeléskor valamint mostmar vörösess a makki rész is. mi lehet az? szerintetek létezik hogy szifiliszes vagy tripperes volnék?? kérlek segitsetek!!!!!!!!!
2012. szept. 14. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

a szifilis és a tripper fertözö nemi betegség,magatol nem lesz olyan az ember.

de ha maszturbálni van idöd,a nemi betegségeknek is utana nézhetnel.

2012. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%

Maszturbálástól biztosan nem lehet nemi betegséget elkapni, úgyhogy nyugodj meg.

Legjobb, ha utánaolvasol az említett betegségeknek.


Szerintem egyszerűen túl sokat maszturbálsz, vagy vesehomokról van szó. Ilyen volt egy ismerősömnek is. Nem vesekő, hanem vesehomok, vizeléskor égő fájdalmat érzett illetve picit vörös volt a fityma, de pár nap múlva elmúlt. Semmi vész.

2012. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Jobb lenne egy orvosnak megmutatni - függetlenül attól, hogy mit mondanak a válaszadók.

Maszturbálástól nem lehet fertőzést elkapni, csak ha koszos kézzel nyúlsz hozzá, pl. előtte nyilvános wc-ben jártál, korlátokat, kilincseket fogdostál...ilyesmi.

Muszáj lesz bátorságot gyűjtened és orvossal megnézetni.

2012. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha ez a Humorban lenne, picit elmosolyodnék. De itt, ebben a rovatban, csak felsóhajtani tudok. Jó, este 11 van, de ennyire sötét lenne?

Kedves kérdező! Annyi hülyeséget leírsz egy mondatba, hogy nem is tudom, hol kezdjem. A szavak jelentését ismered? Nem kell tudnod a teljes magyar szókincset, csak amelyeket írtad, tudod mit jelent? Maszturbálás: önkielégítés. A nemi betegség arról kapta nevét, hogy az szexuális úton terjed. Eddig még rendben is lenne, de az út hiányzik. Azaz nincs hozzá átadó, azaz társad. Nemi betegséget mástól tudsz elkapni.

Tüneteid sem elsődleges, sem másodlagos, sem harmadlagos vérbajos tünetekre nem hasonlítanak. Tüneteid nem a kankó tünetei.

Gombás fertőzés a legvalószínűbb.

2012. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves negyedik hozzászolo a fogalmazásodért 5-öst adnék az biztos!!! de abba szerintem megoszlik a vélemény hogy mit is nevezünk valojában nemi betegségnek. ha valami elváltozás van a nemiszerven és ha sok tünet megeggyezik a nemi betegségek bizonyos fajtáinak a tüneteivel akkor ugy gondolom hogy nemi betegségnek lehet nevezni! és ha téged az a kifejezés zavart meg hogy a"nemi uton terjedő betegségek"' akkor bocsánat!, átfogalmazom a kérdésemet szimplán nemi betegséggé!!! igy már remélem minden óhajod és kivánságod teljesül ha már ennyire belekötöl a másikba, és tekered csavarod itt a dolgokat! érdekes hogy a többi válaszolók elsőre megértették azt amit leirtam. és a hibás kifelyezések ellenére tanácsott adtak h milyen betegségem van-e!!! előre is köszönöm nekik!!!!
2012. szept. 15. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező! Ismét kitettél magadért. Nem te határozod meg a magyar szavak jelentését, különösen nem a szakkifejezéseket.

Nem, sem a hivatalos szóhasználatban, sem a hétköznapi betegségben nem használatos a nemi betegség a nemi szervek betegségeire, csakis a szexuális úton terjedő fertőző betegségekre.

Nem tudom, mennyiben hasznos számodra a többi válasz, hiszen lényegében ugyanazt írják, mint én.

És mint írtam, a leírták alapján gombás fertőzésed lehet. Cukrod rendben van?

2012. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem én határoztam meg ezeket a szakkifelyezéseket. és az is biztos hogy nem vagyok ezeknek a dolgoknak a szakértője. ha az lennék akkor nem tettem volna fel a gyakorira ezt a kérdést. én csak arra probaláltam rávilágitani hogy milyen betegségem is van. de szerintem hagyjuk abba ezt az egész civakodást , és inkabb deritsük ki mi a nyavaja van velem. nem tudom hogy milyen szinten van acukrom. annyit tudok mondani hogy kezdetben apro pontok jelentek meg a fitymán ezek egyszersem fájtak és nem is nagyobodtak meg. később pedig égő érzés jelentkezett a hugycsőben ami már sokszor hirtelen villámlás szerű fájdalom kisért. é ami a legnagyobb baj hogy ezek a tünetek már lassan egy éve megvannak!
2012. szept. 15. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

És mire vársz? Miért nem mégy el a bőrgyógyászatra? Itt, ha előfordul szakorvos, véletlenül megtalálja a kérdésedet, ő is csak azt fogja javasolni, menj el hozzá, vagy egy másik szakrendelésre.

Ő is csípőből leírná, hogy nem nemi betegség, s nem az említett nyavalyák. Azoknak teljesen más tünetei vannak. Határozottabb lehet abban, amit én csak feltételezek.

2012. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már eddig is el akartam menni orvoshoz. nem szégyellek vagy ilyesmi hanem nem volt lehetőségem rá! ugyanis nem tartózkodom magyarországon és ahol jelenleg vagyok ott nincs rá lehetőség. nade lenne még egy kérdésem mivel látom nagyon érted ezt a témát! hogyha van valami velem és nem kezelődik ki időben akkor előfordulhat h krónikussá válik? mert azt olvastam h ha nem kezelik ki idejébe akkor a fertőzés bejut a vérbe és megtámadhassa a belső szerveket is. kell etől tartanom?
2012. szept. 16. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!