Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van merevedési zavarom?...

Miért van merevedési zavarom? 23éves srác vagyok!

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám hogy mindig kivoltam mindenre felállt össze jöttem most egy lánnyal tegnap le akartunk feküdni és ideges is voltam és nem állt fel!Miéért?:(

Tudni kell előtte volt egy 4 éves kapcsim semmi baj nem volt soha.Közben volt egy alkalmi annál se de most valamiért ez történt.De 2 nappal előtte mikor csak érintgettem már akkor is felizgultam!

Miért van mit lehetne tenni ellene?Nagyon kellemetlen szitu!



2012. szept. 16. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. nagyon ideges voltál és nagyon akartad a szexet. lehet ezért volt. ha oda kerül a sor megint akkor ne izgulj ennyire.
2012. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen tény vágytam már rá nem is kicsit csak kövileg meg azon stresszeljek h.nehogy elrontsam! Marha idegesítő nem vagyok gáz srác stb csak mert ilyennel fordulok ide nem is kezdő csak mióta az exemmel vége lett azóta érdekes dolgok vannak amit nem tudok hova tenni.

Perpill most annyira a szerelem érzet is van bennem meg a félelem nehogy elveszítsem ha vele vagyok akkor is hogy ezt a nemi vágyat most teljesen kiölte! :(

2012. szept. 16. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"össze jöttem most egy lánnyal tegnap le akartunk feküdni"


Ez egy eltervezett dolog volt? Mert ha igen, ne csodálkozz, hogy stresszeltél ezen és e miatt nem volt merevedésed.

Ez az egyszeri alkalom, még nem jelenti, hogy merevedési zavarod van, az ennél jóval több. Ilyen bármelyik férfival előfordulhat.


Ha jól veszem ki a kommentedből, meg van köztetek a szerelem. Ne izgulj azon, hogy elveszítheted, mert így benned lesz a megfelelni akarás szex terén is. Ez kihathat a merevedésedre.

Jöjjön spontán az aktus, ne tervezd be. Érezzétek jól magatokat együtt, szervezzetek elmenős, v. otthoni programokat, aztán kialakul, hogy a végére ágyba bújtok-e.

2012. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt eltervezve nagyon spontán jött csak amikor kezdett már hevesebbé válni a csókok és tudta hogy mi a gyenge pontom puszival és elsütötte onnan levágtam hogy milesz és elkezdtem feszült lenni.Ám megvan köztünk a szerelem igen nagyon friss kapcsolat vagyunk de évek óta ismerjük egymást.Meg van más életet élt eddig mint én.Más életmód.És próbálok megfelelni a magam módján neki.Tudom milyen pasijai voltak kigyúrt 170cmesek tipikus rossz világból való csávók nos én meg 165 cm vagyok de nem elveszett srác én se:D csak mégis..És tudod ilyenkor bennem is bennem van az a férfi ösztön hogy nah felül kerekedjek rajtuk.Múlton..
2012. szept. 16. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Látod ez a baj, hogy nagyon benned van a megfelelni akarás, ha vele vagy. Nem kell hasonlítanod az eddigi pasijaihoz, ne mérd magad hozzájuk. Lehet, hogy jók voltak azok a férfiak rövidtávon, de most hosszútávra szeretne tervezni, és benned látja azt az illetőt, akivel ezt meg szeretné tenni.

Ne görcsölj azon, hogy megfelelsz-e neki. Ha egyszer beléd szeretett, akkor nyilván így van!

2012. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
úgyenez a sztori velem tegnap és még ma reggel sem jött össze semmi, nálatok megoldódott? hogyan?
2012. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!