Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a péniszemmel?

Mitől lehet ez a péniszemmel?

Figyelt kérdés
eleinte kisebb vörös foltok lettek rajta, meg a makkomon is, amik érzékenyek voltak. Használtam a canestent (gombaölő) már sokkal szebb. Szexet abba kellett hagynom a barátnőmmel, mert úgy égett a péniszem, tiszta vörös volt, a makkom mintha enyhén bedagadt volna. Ezért kentem is rá gyulladás csökkentő krémet. Másnap még fájt enyhén, manapság sokkal jobb, viszont a pénisz alján a makkal összekötő kis "bőr" szokott fájni mikor felhúzom, hogy kenegessem még canestennel, mert elvileg az rendbe hozza.. Észrevettem, h enyhén hámlik a makkom, nagyját letudtam szedni... Mi bajom lehet? Tanácsokat is kérek !

2012. szept. 17. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
orvosról még nem hallottál gondolom.
2012. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majdnem sikerült válaszolnod a kérdésemre
2012. szept. 17. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Dermetítisz pénisz lerohadítiszed van.
2012. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés. ahogy most kezelgeted, semmit sem ér, mert a barátnőddel egymásnak fogjátok adogatni a fertőzést (hacsak nem óvszerrel védekeztek). lehet, h neked provokatívnak tűnt az 1. válasz, de igaza van. ha nekem ilyen bajom volna, nem a net előtt ücsörögnék, hanem sürgősen kérnék időpontot egy urológushoz. a barátnődnek sem ártana egy nőgyógyász. egyszerre, egy időben kell gyógyszerezni mindkettőtöket, csak így múlik el. a gyógyszert meg tényleg csak orvos írhatja fel, tuti nem a DVD meghajtóból fog kiugrani a recept.
2012. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2012. szept. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!