Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi használ merevedési zavarok...

Mi használ merevedési zavarok esetén?

Figyelt kérdés

Sajnos elég hamar lekonyul és nem tudom a merevséget sokáig megtartani. Mit próbáltatok már ki, ami segített a kék tablettán kívül?


26F


2012. szept. 17. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen panasszal el lehet menni az urológiára. Nem kell beutaló sem. Elsőre megvizsgál a doki, hogy nem áll e fenn valami szervi betegség. Beutalhat ultrahangra is. Ha a baj nem a szerszámmal van, akkor az életmóddal lehet. Pl alkohol, cigaretta, drog. Vitaminhiányos táplálkozás. Az urológus mindezt elmondja neked, vagy ajánl magánorvost.
2012. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Au urológusnál már voltam. Többször is. Szervi gondot nem állapított meg. Rendszeresen sportolok (úszás, foci), nem iszom és nem dohányzom egyáltalán. Mégis egyre gyengébben muzsikálok férfiasság szintjén...


A stresszt is kezelni tudom, így a legtöbb faktort kizártam. Remélem, nem csak a kék kapszula marad. Bár működik, de nagyon drága. Mi lesz velem 30 vagy 40 felett ha már most nem működik rendesen?

2012. szept. 18. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan méred az időt ?

Egy hoki,vagy sex után mégis meddig kellene hogy álljon ?.

Előjáték közben meg nem fontos a merev állapot .

2012. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az előjáték során a merevedés megindul, de már szex közben sem tudom megtartani a partneremmel.


Saját öröm szerzése esetében is érezhető, hogy a merevség közel sem olyan, mint amilyen korábban volt: elég erős inger kell (erősebb kézi rásegítés), hogy sikerüljön elmenni.

2012. szept. 21. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán: Te a nőket szereted?
2012. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kétségtelenül heteroszexuális vagyok!
2012. szept. 22. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!