Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátom pár napja kezdett...

A barátom pár napja kezdett el Danabolt szedni. Hiába próbáltam róla lebeszélni, hajthatatlan.19 éves,2-3 éve edz már. Eddig csak táplálékkiegészítőket evett, nem nagyon értek hozzá, de kreatin, shake-ek, ilyesmi. Nagyon kéne aggódnom? Mellékhatások?

Figyelt kérdés
Megváltoztatni nem tudom a döntését, de legalább szeretnék tájékozódni, hogy mik a mellékhatásai ennek a szteroidnak, mire "számíthatok", fogja-e befolyásolni a viselkedését, gond-e szexnél, ha belém élvez (azaz kiválasztódik-e az anyagába vmi a szerből) Próbáltam neten is keresgélni, de ellentmondásokba ütköztem mindenhol.. Olyan lányok tapasztalatait is várom, akik voltak már hasonló szituban.. Köszönöm!

2012. szept. 18. 15:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja nem tudom mennyire számít, de kék, szív alakút szed. mert olvastam, hogy van zöld is, meg nem tudom
2012. szept. 18. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
A Danabol hatására drasztikusan csökkeni fog a tesztoszteron szintje és emiatt kevésbé lesz fickós. Hosszú távon maradandó károsodást szenvedhet, akár teljesen impotens is lehet tőle. Meg kell győznöd, hogy a szexuális életeteket tönkre fogja tenni. Ezenkívül máj, vese, és szívproblémákat okozhat és agresszivabbá vállhat tőle.
2012. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 guano123 válasza:
61%
nahát azért ennyire nemvészes a dolog, neked belőle max annyyi gondod lehet hogy kicsit agresszívabb lesz, a danabol szedése alatt 4-5x -re emelkedik a tesztó szintje ekkor lesz igazán "fickós" ha abbahagyja akkor fog lecsökkenni,mivel időmig magától helyre áll a tesztó termelés a normálisra , de persze remélem van annyi esze a barátodnak hogy szed rá a kúra után egy tesztó helyre állítót ,gondolok itt pl : zitazóniumra. szerintem ah ez az első kúrája nemlesz igazából semmi baja... ritka ha elsőre már van komolyabb dolog igazából nemis hallottam ilyenről még ,én. aztán kitudja. a lényeg a lényeg hogy a jól csinálja baja nemlehet és neked se.
2012. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
A danaboltol nem lesz fickós mert a mesterséges hormon nem alakul át a szexualitásért felelős hormonokká. Megmondom őszintén én nem próbáltam soha de a környezetemből többen is próbálták és a legtöbbnél jelentkeztek mellékhatások. Baj lehet belőle! Nem éri meg.
2012. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jaaaj hát még itt is ellentmondásokkal találkozok...:) de köszi mindkettőtöknek a választ.

ez az első kúrája, többet nem is tervez, őszintén megígérte, hogy soha többet.. csak egyelőre piszkálja a fantáziáját, hogy vajon mennyivel fejlődne többet így.


amit még megkérdeznék tőletek :$, hogy én vmi piramis módszert olvastam neten a szedésre. hogy minden héten növelni az adagot. az ő ismerőse napi 4et ajánlott, és pont. semmi változtatás, növelés, csökkentés. ez gond lehet? mennyit számít?

2012. szept. 19. 21:58
 6/11 anonim válasza:
44%
kérdező te nyomorult miért nem vallod be hogy te vagy aki tolni akarja :)))
2012. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

válaszoló te nyomi:) nemtudom mire alapozod a feltevésed, tényleg én vagyok a barátnő, és aggódom a páromért.

egyébként belőle kiindulva úgy gondolom, hogy a pasik nem lennének ilyen rafkósak, más nevében kérdést írni:D de tökmindegy egyébként, úgyis névtelenek vagyunk itt.. ha tegyük fel, fiú lennék, akkoris kérdeznék itt, úgyse ismer senki.. namindegy, akkor gondolj mást:D

2012. szept. 22. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Tökmindegy, hogy ki a kérdező. A Danabol káros és komoly baj lehet belőle. Persze lehet okoskodni, hogy nem mindenkinél jelentkeznek a mellékhatások meg egy kúra még annyira nem gáz, stb. De én nem azt mondtam, hogy biztos hogy maradanó baj lesz belőle, hanem azt hogy LEHET belőle maradandó és visszafordíthatatlan probléma. Ennek tudatában mérlegeljen mindenki. Nekem volt egy ismerősöm aki a kúra alatt (nem az első kúra) teljesen impotens volt de ő azt mondta neki ez is belefér azért, hogy akkora legyen mint egy állat. Olvass róla többet orvosi oldalakon!
2012. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

A Danabol adagolása:


A dianabol (17 alpha-Methyl-17 beta-hydroxil-androsta-1.4-dien-3-on) egy újszerű szájon át szedhető szteroid, ami nagy hatással van a fehérje-anyagcserére.

A dianabol hatására a proteinszintézis fokozódik, és ez elősegíti a fehérjebeépülést. Ez pozitív nitrogénmérleget eredményez, és javítja az általános állapotot, továbbá a kalciumbeépülést is elősegíti. Tehát elég nagymértékű erő és tömegnövekedésben jut kifejezésre. A Dianabol egyszerűen egy tömegszteroid, mely gyorsan és megbízhatóan hat. A súlygyarapodás egyrészt a tényleges szövetnövekedésből, másrészt főleg az észrevehető vízvisszatartásból tevődik össze.


Adagolása:


A testépítők számára már hatásos napi adag 20-40mg naponta. A szteroidokat szedni kezdőknek soha nem kell több 15-20mg-nál. Ha ezeknél a személyeknél a hatás mégis alábbhagy 8 hét után, akkor a kúra folytatásaként ne az adagot növelje, hanem térjen át más készítményre, vagy kombinálja Deca-Durabolinnal, vagy Primobolannal (depot, tabletta).


A haladó testépítőknek sincs nagyobb szükségük 40 mg-nál többre, ugyanis egyszerűen nincs értelme a Dianabol tabletták számát határtalanul növelni, mivel 15 tabletta nem hat duplán olyan jól, mint 7-8 tabletta. Az 50 mg-os adagolás pusztán az emberek tudatlanságából származik, vagy puszta kétségbeeséstől, mivel a folyamatosan és szakszerűtlenül szedett szteroidok esetén már úgy tűnik, hogy nem hat a szer.


Akit elsősorban az ereje érdekel és nem a testtömege, az kombinálhatja Oxandrolonnal vagy Winstrol tablettával. Mivel a Dianabol hatása 3,2-4,5 óra, ezért naponta legalább kétszer vagy háromszor kell bevenni, hogy valamelyest azonos koncentrációt okozzon a vérben. A tablettákat étkezéskor célszerű bevenni, amivel az esetleges gyomor és bélpanaszok elkerülhetők.

Sokan azt hiszik, hogy a Dianabol egy gyenge készítmény, ezért zsákszámra lehet zabálni. Ezeknek az embereknek a figyelmét szeretném felhívni a következő mondatra, ill. a mellékhatásokra:


MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!


Mellékhatások


Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás. Megjegyzés: az orosz Dianabolnál furcsa mód sokan nem szokásos mellékhatásokat tapasztaltak: rosszullét, hányás, több napra ágyhoz kötő betegségek.


Erről egy kicsit bővebben, mert sajnos nagyon sok tévhit terjedt el a köztudatban: Vizsgáljuk meg a Ciba-Geigy cég Dianabolra vonatkozó kijelentését: "Úgy tűnik, hogy a testsúly növekedése, és az adagolás nagysága között nincs közvetlen összefüggés." Vagy nézzük meg mit állít R.Hacker és H.de Marées a "Hormonális szabályozás és pszichológiai terhelés a versenyeportban" című könyvében: "Nem lehetett egyszerű összefüggést találni az elfogyasztott dózis, és a vérben lévő koncentrációja között."

2013. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nem lesz tőle semmi baja! de toljon napi 40-60mg ott! :D

a kérdező úgyis ezt akarja hallani h nem lesz tőle semmi baja-,-

2013. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!