Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herém kicsik lennének,...

A herém kicsik lennének, ezért nem termelnek megfelelő tesztoszteront?

Figyelt kérdés
Elég kényes kérdés, de úgy gondolom kicsik a heréim. Olyan 3-3.5cm mindkettő. A pénisz méretem: 14cm hosszú és 4cm széles. A szakállam elég gyér, olyan 2 éve kezdett növekedni! Voltam utológusnál és ő semmi "furcsát" nem talált. Szerintetek érdemes volna hormonvizsgálatot kérnem? Amúgy spermám normál mennyiségű/ állagú, merevedésem is normális, libidómmal sincs baj. 23f

2012. szept. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi lenne a heréd, azt az urológus észrevette volna.

Jó eséllyel semmi bajod, max hipochonder vagy.

2012. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs baj a felsoroltakkal, kit érdekel hogy kicsi a here? Igaza van előttem szólónak, észrevette volna valami baj van. Ne spilázd túl, szívesen cserélnék veled, inkább kisebb here csak álljon mint a gerely :D.
2012. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felnőtt átlagos hereméret 20-22 ml, az kb. 5 cm-t jelent /a hosszanti irányban/. A hereméret szerintem a tesztoszteron mennyiségét nem befolyásolja, csak a hímivarsejtekét. Ha az urológus azt mondta minden rendben, akkor higgyél neki! Ha a nemi fejlődéseddel, libidóddal minden rendben, miért gondolod, hogy kevés a tesztoszteronod?

Az, hogy gyér a szakállad, egy dolog. Az emberi szőrzet egyénenként változó: erősebb, ritkább, sűrűbb, gyengébb. Kinek, hogy!

2012. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!