Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni akkor, ha túl...

Mit lehet tenni akkor, ha túl sok ösztrogént termel a szervezetem és kevés tesztoszteront?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok...arcszőrzetem totál semmi nincs,a péniszem szőrős egy nagyon kiccsit,viszont a melleim azok nőnek mint a bolondgomba egyik nőrokonommal lemértük,és ha melltartót vennék .-->80B kéne,és a csípőm is szélesebb sokkal.172 centi vagyok és 67 kg
2011. máj. 15. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, ő el fog küldeni hormonvérvételekre és lehet kezelni.
2011. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tenned kell valamit mert elnőiesedsz! Menj el dokihoz mindenképpen, először háziorvos aztán ő ad beutalót az endokrinológiára. Nem ártana megnézetni a pajzsmirigy és mellékvese hormonokszinteket sem. Azok okozhatnak ilyesmit. Nem tudom, eszel szóját, iszol csapvizet? Ezekben ma már sok az ösztrogén..

Nézz utána miben lehet még sok női hormon és kerüld el azokat az ételeket, italokat. De az első a doki..

Én is pont ezzel küszködöm, csak forditva mert én lány vagyok. Bennem a tesztoszteron több, mint az ösztrogén... Hormonzavar.

2011. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak csapvizet iszom,régen azt mondták az egészséges ,10 éves korom óta csak azt iszom

amúgy meg az a baj,hogy én is későn sopánkodom,már most úgy nézek ki, mint egy tizenhét éves csaj(hosszú hajat kivéve,mert azt le tudom vágatni)

2011. máj. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!