Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megoldása illetve az oka mi...

Megoldása illetve az oka mi lehet ennek Férfi probléma?

Figyelt kérdés
jó pár éve már gondot okoz a párkapcsolatban, a szexuális együttlétnél a merevedés hírtelen lecsökkenése. Akár menet közben is. Tud valaki valamit mondani, hogy végül is ez lelki eredetű lehet, vagy ez már olyan zavar is, amivel urulógus segítségét kell kérni? Eléggé kellemetlen dolog ez, főleg mikor már óvszer felhuzatalakor is elkezd csökkenni a keménység. Köszi a választ.
2012. szept. 24. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel vele orvost, mert nem fog megoldódni magától. a párkapcsolat fontos része a szeretkezés.
2012. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom jól. Csak hogy van annyi probléma még mellette, hogy most orvoshoz járkálni.... bár tudom ez kifogás, csak ilyen dologba is elég rávenni magát az embernek... akkor már valami magándokihoz kéne, aki normálisan tud foglalkozni az emberrel.
2012. szept. 25. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meg tudjátok beszélni a pároddal, ő elmondhatja a saját nőgyógyászának is. Normális nőorvos tud jó ötletet mondani.
2012. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet félreérthető voltam. most nincs senkim. pár éve tart ez és azóta volt pár barátnőm ha nem is komolyak, és mindnél előfordult ez. Csak azért írom le, hogy világosabb legyen a kép.
2012. szept. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!