Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, ha a párod azt...

Mit gondolnál, ha a párod azt javasolná a probléma megoldása helyett, hogy folytassátok külön utakon?

Figyelt kérdés

Gondjaink vannak a hálószobabán, illetve csak nekem. (én vagyok a nő).

Rosszul érinti a páromat, hogy amíg neki jó bármi amit csinálok vele, nálam ez nincs így. (Exemmel is hasonló probléma volt).

Mondtam, hogy ez nem akkora tragédia, beszerzünk valami "kiegészítőt", és akkor jó lesz nekem is. Azt mondta az neki megalázó, és ha nekem ennyire nem jó amit csinál, akkor az lenne a legésszerűbb, ha mindketten mást keresnénk.


2012. máj. 7. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha téged egyetlen férfi sem tud kielégiteni, akkor azt kellene rendbehozatnod - orvos. pszichológus.

Nem érthetö, hogy milyen kiegészitöre gondolsz, de szerintem a férjed nagyon megérhteö, ha neki nek tetszik az ötlet.

Ha meg nem megy együtt, akkor tényleg jobb, ha szétváltok, minek kellene az ö életét tönkretenni emiatt.

2012. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Azt gondolnám, hogy nem szeret eléggé, és tényleg jobb ha külön folytatjuk. Ha semmi hajlandóságot nem érez a probléma megoldására, akkor később ez csak rosszabb lesz.
2012. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

játékszerre gondoltam.

mivel kiskorúak is olvassák, nem akartam konkretizálni.


Eleinte nem voltak ilyen gondjaink.

2012. máj. 7. 08:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod kissé sértődött, mert úgy érzi, kevesled a teljesítményét. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor próbáljátok megoldani a problémát! Neki jobban kell "igyekeznie", neked meg talán érdemes lenne felkeresned egy szakorvost.
2012. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs kihez fordulhatnék... :(
2012. máj. 7. 08:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia sorstárs.

Én is jártam így mint te. Istenigazából senkivel sem élveztem, azt hittem ez így van és kész.

Férjhet mentem, szültem egy gyereket, esténként szex után lerendeztem magam.

Viszont a terhességem alatt inkontinencia alakult ki (tüsszentésre jött a pisi) és nekiálltam intimtornázni. A férjem is elkezdett, mert erősödik az izomzat, akkor tovább bírja. Beszéltem nőgyógyásszal is, ő javasolt gyakorlatokat, amik segíthetnek.

Sikerült az első hüvelyi orgazmusom, sírógörcsöt kaptam!

2012. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom :)
2012. máj. 7. 08:27
 8/18 anonim válasza:
Nekünk is voltak hasonlo gondjaink, de én nőként éreztem azt amit a te párod. Amig nekem minden jó volt, ő filmeken kereste a boldogsagot es ugyan velem is elvezte, de nem ereztem h nagyon jo lenne neki és gyakran nem is akarta.Ez egy nagyon hosszan tartó folyamat volt és akarmit tettem csak csalodas ért, az onbecsulesem nulla volt és rosszul éreztem magam a bőrömbe és tehetetlennek.Megcsalas lett a vege, bűnös vagyok és lelkiismeret furdalasom van de meg tudtuk beszelni és azota minden jó. Azt javaslom ereztesd vele h mennyire jó és kivanod és tenyleg ne extrakkal akard feldobni a dolgot mert amugy is kevesnek erzi magat.Lazuljatok el ez szenteljetek tobb figyelmet egymasra, mondjatok el mit talaltok szexinek masikba, lenyeg éreztesd vele h ferfi......
2012. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha tényleg szeretne, akkor azon lenne, hogy örömet szerezzen neked valahogyan. Ha én szerelmes vagyok valakibe, akkor eszembe se jutna elhagyni, inkább a megoldást keresném. Jól mondták, hogy kezeltetned kéne magad, mert valószínűleg valami pszichés problémád van, de ettől még nem kellene elhagynia, ha tényleg szeret. Szerintem ez csak ürügy, valójában kiszeretett belőled, azért akar szakítani.
2012. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló "gondok" vannak, de én nem problémaként élem meg. És én ezt tudatosítottam a férjemben is, hogy nem az Ő hibája, hanem én nem tudom elengedni magam, emiatt nem sikerül. Nem csak vele voltak ilyen problémáim, hanem gyakorlatilag minden partneremmel. Volt, hogy sikerült egy darabig, de aztán rágörcsöltem és újra nem. A férjem mindig azon van, hogy sikerüljön, általában nem jön össze, azonban tudja, megértette, hogy nem Ő a hibás. És attól, mert nincs orgazmusom, még kívánom Őt nagyon és imádok vele szeretkezni.

Amiket javasoltak, intim torna stb. jó, próbáld ki. De a legfontosabb, hogy a férjednek kellene megértenie azt, hogy nem ő a hibás! Nem az a megoldás, hogy külön utakon folytatjátok.

2012. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!