Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, ti hány naponta...

Férfiak, ti hány naponta borotválkoztok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi napnak kell eltelnie ami még normálisnak mondható? Mert tudok egy olyat aki csak heti egyszer, aztán vannak olyan időszakai minden héten amikor úgy néz ki mint egy csöves. Szerintetek ez normális? Nem tudok vele beszélni. Szerintetek ez miért jó neki?

2012. szept. 24. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én például szinte soha, mert, hogy szakállam van. Azért 4-5 évente egyszer levágom nyáron, hogy napozzon, szellőzön a bőröm, de egyébként nem pazarolnék időt borotválkozásra. 1-2 hetente megigazítom ollóval.
2012. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Párom heti egyszer,de van hogy 8-9 nap is eltelik.

Szerintem szexi ha borostás.Én beszéltem rá,előtte 2-3 naponta borotválkozott.

2012. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Újévig növesztem augusztus óta , de amúgy hetente lenne :D
2012. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
aki hetente egyszer, az nem néz ki a végére úgy mint egy csöves?
2012. szept. 24. 15:15
 5/18 anonim ***** válasza:
Én sem borotválkoztam már vagy 10 hónapja mert részben utálok,részben meg jobban tettszem igy magamnak,a rosszfiús imidzsel:) szépen megigazitom ollóval,2 hetente meg nyirógéppel leszedem a tetejét.Az én párom sem rajongott ezért de megtetszett neki s most már ő mondja hogy le ne vágjam:)
2012. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ha szépen meg van csinálva az oké, de ha nincs, akkor nagyon csövesen tud kinézni, mint pl ez

[link]

2012. szept. 24. 15:20
 7/18 anonim ***** válasza:
amit te linkeltél,az már nem 1 hetes borosta,hanem legalább 1 hónapos,és nem is borosta,hanem szakáll,látni hogy direkt van igy vágva
2012. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

akkor ez

[link]

2012. szept. 24. 15:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nullásgéppel tolom le minden héten (+ fésű mögött a körszakállat is), de odafigyelek, hogy ízléses maradjon. Ezért, ha szükséges, gyakrabban is letolom.
2012. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
minden héten kétszer
2012. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!