Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. hány éves korig működnek...

Kb. hány éves korig működnek a férfiak kék tabi nélkül?

Figyelt kérdés

Tetszik egy idősebb férfi, aztán elgondolkodtam hogy vajon ha lenne merszem leteperni kell-e előtte készülnöm a kis kékkel :D


Amúgy nem hiszem hogy meg merném tenni, akármennyire is vonz, sajnos nem jó körülmények között szoktunk találkozni...

De jó eljátszadozni a gondolattal.


2012. szept. 25. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokáig, bőven 70 felett, de azért nem vagyunk egyformák..
2012. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hehe ez jó:)))


De most vagy az van, hogy egy totál öreg aggastyánra szaladtál rá vagy te is azoknak a táborát erősíted, akik azt hiszik mindenki öreg, aki elmúlt 40.


Mellesleg még gyerekkoromban a szomszédomban a házmesterék laktak, két 90-es éveiket taposó kisöreg.

Hát a mami folyton panaszkodott, hogy az ura nem hagyja békén még ilyen vén fejjel sem:))) Hát elég sok minden áthallatszott azon a vékony közfalon pláne, hogy mindketten süketek voltak, mint az ágyú és saját magukat sem hallották.

Amikor az öreg mami meghalt a kisöreg egyedül maradt és a lánya rajta kapta, hogy az éjszaka közepén szexfilmet néz!

Úgyhogy van okod reménykedni.

2012. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ameddig használjuk aktívan, etnikumoknál ez sokszorosodik hisz jobban/többet kefélnek

20/F

2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyunk egyformák"

Van akinek 30 felett gondja van, de ez inkább lelki, mint testi ok..

Nőknél is INKÁBB fejben dől el, hogy eljut-e az öröm csúcsára és nem a "mechanikai" tevékenységtől...

2012. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Változó.

Személyes tapasztalatom nincs róla, de van egy 50-es ismerősöm, ő, mikor 49 éves volt, azt mondta nekem, hogy még napi kétszer maszturbál, ha épp nincs nála a barátnője. Kicsit hihetetlennek tartottam, de ha nem is igaz a napi kettő, lényeg, hogy még feláll neki.

Tehát ebből következtetve nyilván 10 év múlva is működni fog neki, ha nem is olyan sűrűn.


Egy másik ismerősömet meg (volt kolléga) szexes kérdésekkel húzták a kollégák. Ekkor 60 éves volt, és eléggé zavarba jött, de csak a potencia kérdésénél. Piszkálta az orrát, az orrán is látszott, hogy zavarban van. Nála tuti, hogy nem működtek jól a dolgok, korábban neki volt infarktusa is. Furcsa, hogy volt, mert amúgy nem volt kövér ember, igaz, dohányzott, ami hozzájárulhatott.

Szóval egészségfüggő szerintem, hogy 60 körül működik-e még.

2012. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval az ARCÁN is látszott, hogy zavarban van. Nem az orrán. :P
2012. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, ő tényleg idősebb, vagyis még szépítettem is rajta.

Az anyja 97, a munkatársam 60 körülire tippelte, én sztem már lassan ütheti a 70-et, mivel akkoriban amikor ő született nem igazán volt divat 37 évesen szülni, habár megeshet...


Mindenesetre kora ellenére jól tartja magát.

Haha, áh úgy leteperném, annyira vonz... de nagyapám lehetne és van felesége... meg a főnököm úgymond.


Most el kell mennem egy időre de mondta hogy szerinte még úgy is találkozunk :D hát nagyon remélem hogy a cégem visszatesz ide, már most hiányzik a mosolya... :S


Tiszta hülye vagyok, de olyan ritkán találkozom olyanokkal akik nekem tetszenek... ő meg pont olyan jó vezetőtípus amit én imádok...


Meg valószínüleg agyondicsért a cégemnél, mert azóta is azt hajtogatják hogy nagyon jókat hallottak rólam.

Áhh... de jó lenne ha visszajöhetnék ide és az utolsó napomon lehet akkor bepróbálkoznék, de így most még nem mertem, mert ha van lehetőség hogy visszatesznek ide, nem basz.m el szó szerint azt a jó keresetet és helyet ahol lakhatok ezalatt :D mert ki tudja hogy reagálna, elég rendes fickónak tűnik, lehet kiakadna, lehet hogy imponálna neki hogy egy fiatal csinos lánynak bejön :D


Azt viszont nem tudom sajnos hogy azért akar vissza mert annyira meg van elégedve a munkámmal, vagy más miatt... mindenesetre nem bánnék egy-két éjszakai túlórát... :D

2012. szept. 25. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a dolog nem a kék tablettán múlik .

Akinek nincsenek az erekkel ott lent gondjai,meg nem volt

lusta fiatalon "karban" tartani,annak idős korában sincs

gondja ezzel .A kék tabletta nem más ,mint nagyhatású értágitó. Növényi kivonatok összesége .Ezeket a növényeket akár fogyasztani is lehet.Aki rendszerességgel fogyaszt ilyeneket,ugyan ezt a hatást éri el .

De ebben a gyártók nagy üzletet látnak .Inkább erről szól

a dolog.Nem véletlen hogy orvosi vizsgálatra kellene

menni,aki ilyet vesz be .Mert ez az utolsó sexet is jelentheti számára

2012. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van aki 45 van aki 85 éve korig.
2012. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Muszáj lépést tartani... Ezért a hobbifutás a torna, ami eleve tesztoszteront termel, és az ereket tisztán tartja.... Rohatt hosszú életet tervezek és nem akarok férfiasságomban szünetet tartani.. Vazze a "kakas" évében születtem!!! :-)))))))
2023. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!