Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem felső részén...

A péniszem felső részén hámlik és ilyen pirosas foltok, mintha fel lenne sértve. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Miután együtt voltunk a barátnőmmél csipett nekem is és neki is. Mit tegyünk. Barátnőmnek volt canestenje azzal kentük be. Nekem most el kellett mennem 2 hétre de addig kenem magam a krémmel.Barátnőm mit tegyen? Doki vagy neki is jo a canesten?

köszi


2009. aug. 3. 11:30
 1/5 anonim válasza:
ahogy leirtad a tüneteket gombás fertözésre utal. erre jo a canesten, barátnődnek gyogyszertárban lehet kapni canesten Kombi-t, canesten van benne, meg hüvelytabletta, attol el kell hogy muljon, ha mégsem, doki.
2009. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyetek canestent a barátnődnek is, és egy hét múlva elmúlik.
2009. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Marad a Canesten, mert a barátnőm nem tud elmenni a nődokihoz, mert szabadságon van az orvos. Köszi a válaszokat
2009. aug. 3. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A gombás fertözés nem csíp..


Holyagok voltak és börpir?

Ha igen akkor Összeszedtetek egy jó kis nemi herpeszt (HPV)

Bizonyára nem mostatok kezet busz vagy nyilvános wc elött vagy után és oda nyultatok vagy valaki félrekefélt...

Mindenképpen menj vele dokihoz mert ha tényleg HPV akkor arról tudnia kell a barátnödnek is mert az egész életére hatással lesz..

Te pedig hordozóvá válsz...

2009. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem bőrpir, meg nem is hólyagok. irtam a kérdésbe hogy hámlik és olyan mintha meg lenne karcolva. de már kezeltem canestennel, a barátnőm pedig valami kliont használ, a félrekefélés amugy is ki van zárva..
2009. aug. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!