Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás? Milyen sávban...

Lee12 kérdése:

Borotválkozás? Milyen sávban kell borotválkozni?

Figyelt kérdés

hülye kérdés de nem értem hogy az arcomomn milyen széles sávban kell borotválkozni(nincs segítség mert kolesz haverokat meg nem kérdem)

naszóval most ahogy nézem már lehet egész arcot kéne borotválni de azt nem értem hogy milyen széles sávban(linkelek lenn két videót és abból érthető lesz


2012. szept. 30. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=ixM10qw_wTQ ebben az első videóban a csávónak a hab kb az arcának felén van hab és csak úgy abban a sávban borotválkozik

http://www.youtube.com/watch?v=sIEGrud_3s0 ebben viszont a srác már majdnem a szeméig leborotválja

2012. szept. 30. 23:00
 2/7 A kérdező kommentje:

ez attól függ kinek hol nő a szőr mert akkor gondolom az első srácnak a szeméhez közelebb nem nő vagy hogy van ez?

nincs egy ilyen egységes sáv minden férfinál?:D

2012. szept. 30. 23:01
 3/7 intrepid ***** válasza:

Hát nem linkeltél videót, de talán így is tudok segíteni. Kend be az arcodat borotvahabbal, azután teljes pengeszélességgel húzd le az arcodról. Néhány próbálkozás után, érezni fogod a dolgot, hogy hogyan jó. Ha mégsem sikerül. akkor menjél el egy fodrászatba, kérjél borotválást, és beszéld meg a figaróval, hogy tanítson meg.

Apukád?

2012. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sósavban
2012. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott kellene borotválni ahol van szőr, végül is a borotválkozásnak ez a lényege. Miérrt borotválnád magad olyan helyen ahol nincs is mit?
2012. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak azért mert nekem például a szemem mellett 2 centire van szőr és nem ilyen kis rövid úgyhogy azt is lekéne gondolom de az hogy néz majd ki ha megerősődik hogy a szememnél majdnem borostás
2012. okt. 5. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
hát az hülyén :S
2012. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!