Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok, arra lettem...

16 éves vagyok, arra lettem figyelmes hogy, pár hete mintha kisebbek lennének a heréim az eddiginél (a bal különösképpen), néha van hogy kicsit fájnak is. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 22:54
 1/3 intrepid ***** válasza:
Nézd, azzal, ha megmutatod urológusnak, nem csinálsz bajt. Fogadnak beutaló nélkül is. Főleg, hogy fáj is, jobb, ha megvizsgálják. Gondolom, nem akarod, hogy így levél alapján diagnózist, és terápiát is írjak.
2012. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz jobb felni mint megilyedni a fajdalom a legtobb esetben azt jelzi valami nincs rendben es pont olyan helyen faj ami amugyis nagyon kenyes hely a ferfiaknak. Nem kell szegyelni az a szegeny ha valaki nem megy el idoben es mire elmegy akkor mar nagy baj lehet igaz meg fiatal vagy de a mai vilagban nem lehet soha sem tudni. Udv. 23N
2012. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy gondolod.Optikai csalódás .

A heréket nehéz pontosan lemérni .Ahhoz jóval kissebbnek kellene lenni,hogy ezt kézzel megállapitsd .Birom mikor

nők adnak tanácsokat fiúknak .Mitől van nekeik ebben

tapasztalatuk ? Még sehol sem olvatam fiúk ,férfiak adtak volna tanácsokat,lányoknak ,nőknek a gondjaikra .

Suszter maradjon a kaptafánál .

2012. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!