Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gimnáziumban nézhetik azt,...

LIFJani kérdése:

Gimnáziumban nézhetik azt, hogy. Khm. Fel tudom-e húzni a bőrt a nemiszervemen? És ha igen, milyen gyakran lehetségesek ilyenek? Mi lehet annak a legsúlyosabb (legfájdalmasabb) következménye, ha nem? 15/F

Figyelt kérdés
Tudom, ez egy elég érdekes és meglepő kérdés, de szeretnék megkérni mindenkit, h csak akkor válaszoljon, ha értelmes választ tud adni. Előre is Köszönöm! :)

2012. okt. 1. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, hogy nézik, de ha nem tudod, az egy elég nagy gond :O. Mennyire komoly?? :O
2012. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A legsúlyosabb, mint nekem történt, hogy körülmetélnek.. Nem mentem el időben segítségért, nagyon eldurvult, most ittvagyok körülmetélve :/.


16/f, és első válaszadó

2012. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ilyet nem néznek se középiskolában, de még általánosban sem.
2012. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem meglepő kérdés, mert számtalan ilyen van már ezen az oldalon!

Szerintem ez orvos függő, de talán ált. suli után már nem nézik.

Ha hátrahúzható a fitymád, nincs mitől félned. Ha nem tudod hátrahúzni (fitymaszűkületed van), annak nem az orvosi vizsgálaton, hanem az életben lehetnek következményei. Nem lehet megfelelően kitisztítani a termelődő szmegmát, ezért megtelepszenek a bacik és kialakul egy gyulladás.

Ha azért kérdezted ezt, mert úgy látod, hogy szűk a fitymád, és nem lehet hátrahúzni, azt orvosolni kell!!

2012. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2. válaszadó, ezt nagyon megkeseredve írtad! Ha időben kezelés alá kerül szűkületed, talán megúszhattad volna a körülmetélést, de ne feledd: fityma nélkül is ugyanolyan értékes ember vagy, mint előtte!
2012. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak nem mindenki!
2012. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Iskola válogatja, van amlyikbe megnézik van amlyikbe nem.

Amikor én jártam minden évbe 1x megnézték.

2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy nézhetik. Ha alapos az iskolaorvos, meg is fogja nézni a herékkel együtt. De lehet, hogy csak megkérdezi, hogy hátra tudod-e húzni. Lehet, hogy megkér, hogy told le a nadrágodat és miután megvizsgálta a heréidet, hátrahúzza a fitymádat. De az is lehet, hogy magadnak kell.
2012. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt én minimum kétlem, de inkább hülyeségnek tartom.
2012. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem az orvos húzza hátra, hanem neked kell hátrahúzni! Ha nem tudod, akkor el kell menni Urológiai szakrendelésre, ott az iskolában nem fognak veled csinálni semmit. A fitymaszűkület megoldása műtéti, de mivel nagyon jól lehet érzésteleníteni, ezért nem fájdalmas. Érdemes megcsináltatni minél hamarabb, mert később csak több gondod lesz vele! Érdemes az őszi szünetre időzítened a beavatkozást: néhány nap otthoni lábadozást számíts bele!
2012. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!