Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata- és húgycsőfertőzése...

Prosztata- és húgycsőfertőzésem van. Apukám azt mondja, hogy akár az az ok is meghúzódhat a háttérben, hogy nincs csajom és nem ürül ki rendesen. De nem bírja megérteni, hogy attól még végzek önkielégítést?!

Figyelt kérdés
Komolyan, ez sztem annyira nyilvánvaló... attól, hogy nem szexelek, attól még maszturbálok. Rendszeresen. Mit nem lehet ezen megérteni? Most én égessem magam azzal, hogy ezt elkezdem magyarázni? Nem tök nyilvánvaló?
2012. okt. 1. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Na jól figyelj!!!

Reggel éhgyomorra igyál meg kb másfél liter,közepes erősségű kamillateát!Ezt nevezik orvosi nyelven "vízlökésnek",mert áttakarítja a húgyúti rendszert a vesét is beleértve és minden gyulladást megszüntet!!! Vedd komolyan!...nem vicc!!! 59/F vagyok.

Igaz egy ideig sűrűn kell menni pisilni,,,de megéri!...

Ha nem múlik el teljesen ismételd meg másnap is!!!

A szex az más téma! :-) ...üdv!

2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
apád idióta. az ilyen fertőzéseknél az a legfontosabb, hogy sokat igyál, ahogy az 1. is írta
2012. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hé, második, azért ez picit húzós volt!
2012. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Másfél liter? Egy nap alatt iszom meg annyit...:D De megpróbálom!


2.: A szádra ne vedd az apámat. Semmi közöd hozzá! Hogy mersz ilyet írni?!

2012. okt. 2. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogy idióta, mert halvány lila gőze nincs a betegségekről azok okairól és lefolyásáról. a húgyúti fertőzésnek semmi köze ahhoz, hogy élsz-e nemi életet vagy nem. bármely életkorban, bárki elkaphat egy ilyet, sőt! találkoztam olyan párral(ill. csak a férfi tagjával, hogy prosztatagyulladása volt és gyereket akartak).

apád meg mondja, hogy biztos azért mert nem élsz nemi életet.

2012. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok dolog előidézheti ezeket a gyulladásokat: baktérium, nem megfelelő táplálkozás,felfázás, stressz........... Nekem is volt egy elég durva, de a mai napig sem tudják megmondani mitől. Csak jött, és ment...............
2012. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Attól még, miért lenne idióta? :) Nyugodtan le tudtad volna írni hogy: apád rosszul tudja.. :)
2012. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.-es vagyok!

Csináld meg vagy kétszer! /higyj nekem/,,,utána írd meg!

Üdv!

2012. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!