Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom felhúzni...

Miért nem tudom felhúzni rendesen a bőrt?

Figyelt kérdés
Amikor áll a péniszem nehezen félig vagy pedig néha sikerül felhúzni a bőrt.És nagyon feszít a makkomon ami rajtvan bőr ahogyan húzodik.És amikor sikerül felhúzni elegedem és akkor egyből vissza ugrik a makkhoz
2012. szept. 29. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
felhúzni vagy lehúzni? :D Szerintem lehúzni érted, fitymaszűkület lehet, menj el dokihoz, de ha egyből metélni akar, előbb kérdezd meg más lehetőségekről :).
2012. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert ez ilyen súlyos lehet?

De néha feltudom húzni sőt ma is feltudtam.

2012. szept. 29. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Lebírtam húzni, de akkor úgy fájt, mintha harapófogóval szorongatnák. Elmentem dokihoz, mondta metélés lesz, így utólag derült ki hogy 1001 más módja is lett volna.. Szóval ne hagyd magad. És igen, ha nem mész el súllyosbodhat, de ne hagyd magad csak úgy metélni!
2012. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint például mi történhet?
2012. szept. 29. 10:29
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez nem befolyásolja azt hogy lehet e gyerekem igaz?
2012. szept. 29. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szűkületed van, és dugni akarsz, akkor előfordulhat, hogy szex közben úgy hátracsúszik, nem tudod majd visszahúzni.
2012. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

...vagy éppen bereped és még jobban összeszűkül, annyira, hogy csak úgynevezett TKM-mel, azaz teljes körülmetéléssel fogják csak tudni orvosolni, a hozzá társuló fájdalomról nem is beszélve. Márpedig a punci a fitymát hátra fogja feszíteni magában. Azt akarod, hogy fájjon?


Egyébként van egy topik, amelyben benne vannak a megoldások is, és aki azokat publikálta benne, az érti is amit ír! Talán neked is tud segíteni, ha megkeresed bizalommal! Itt a topik, amibe írt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. okt. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyereknemzést a fitymaszűkület csak annyiban befolyásolja, hogyha teljesen beszűkül a fityma, akkor az ondó nem biztos, hogy kijut belőle. De erről is van itt egy ilyen topik, ami érdekes...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

2012. okt. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!