Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás 15 évesen?

Borotválkozás 15 évesen?

Figyelt kérdés
Na szóval 15 vagyok, és van egy kis szakmunkás bajuszom xddd vettem is egy borotvát, de nem tudom hogyan kezdjek neki és, hogy érdemes-e ezt a gyenge "szűz" szőrt leborotválni.

2012. okt. 5. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Mindíg a szőr növekedésével párhuzamos irányba borotválkozz! Használj sok habot és utána arcszeszt. kb ennyi. Esetleg borotválkozz fürdés után, mert a meleg víztől/ forró párától felpuhulnak a szőrszálak.
2012. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot. Ment a zöld kéz! :D
2012. okt. 5. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Minek neki a sok hab még ?


Ha erős szőre lesz,akkor egy flakonnal nyomjon rá ?

Te sem vagy a helyzet magaslatán .

Ő még nem versenyző ,csak kezdő .

2012. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Hol írtam, hogy egy flakont rakjon rá? Mert nem találom. A sok habot arra írtam, hogy inkább többet mint kevesebbet. Ha többet tesz rá semmi sem történik, ha kevesebbet mint kellene, az fájni fog. Pont azért írtam ezt, mert kezdő. Aztán majd úgy is rájön, hogy pontosan mennyi kell.
2012. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tomicka válasza:
használj habot arcszesz nem kell a te fiatal bőrödnek még és am nem muszáj a növekedéssel megegyező irányba mert ha fordítva csinálod simább lesz
2013. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megy ez, még meg sem vágtam magam, csak az a baj, hogy már 3 naponta kell "borotválkozni". :D
2013. márc. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!