Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap maszturbáltam és a...

Tegnap maszturbáltam és a péniszemről a bőr lecsúszott a makk aljára. És amikor már nyugalmi állapotban volt a péniszem bőre a makk alján maradt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap maszturbáltam és a péniszemről a bőr lecsúszott a makk aljára. És amikor már nyugalmi állapotban volt a péniszem bőre a makk alján maradt. Mit tegyek?

2012. okt. 6. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
amikor azt hiszem, hogy nem lesz hülyébb kérdés akkor valaki mindig felülmúlja
2012. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
58%
Hát amit biztosan tehetsz, nem mész neonáci tüntetésre. Ám ha mégis megtennéd és pisilned kell, szerintem vonulj külön valamerre:D
2012. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod visszahúzni, akkor irány az urológia, ott az orvos visszahúzza. Ezzel nem jó játszani, mert ha megszorul a fityma a makk mögött, elszoríthatja a makk vérkeringését, és ebből nagyon komoly károsodás származhat.
2012. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlen szűkületed/hasonlód? Menj orvoshoz amint lehet, mert elég súlyos következményei lehetnek, ha elszorítja a vérkeringést és elhal a faszod :/. Kb postázott metélés
2012. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most Te arról beszélsz, hogy paraphimozisod volt, azaz a makk mögé húzott fitymát nem lehetett visszahúzni? Ez nagy baj, mert ahogy már előttem írták, az így kialakult fitymagyűrű elszoríthatja a makk vérkeringését, és elhalhat.

Ha csak arról van szó, hogy magától nem csúszott vissza a bőr, miután elernyedt a péniszed, de nem volt szoros, akkor semmi gond. Ilyenkor egyszerű a teendő, húzd vissza kézzel a makkra.

Amúgy nincs egy kis fitymaszűkületed?

2012. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy amikor visszahúzom , visszacsúszik. Nem is az a baj , hogy nem tudom mozgatni.
2012. okt. 7. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebbe most egy kicsit belegabalyodtam!


1. Ha hátrahúzod a makk mögé, akkor magától visszacsúszik?

Ezzel nincs gond, tutira nincs fitymaszűkületed.


2. Visszahelyezed a makkra, hogy takarja, és magától hátracsúszik?

Lehet, hogy már alapból sem fedi teljesen a makkodat?


Most melyik a kettő közül?

2012. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Magától hátracsúszik. Nem fedi teljesen el el a makkomat. Ahogy húzom a bőrt előre lehet látni , hogy feszül rajta a bőr. De eddig nem volt ilyen probléma.
2012. okt. 7. 14:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy csak érdeklődök , hogy a fityma bőre mennyi idő után szoríthatja el a makkot?
2012. okt. 7. 16:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmmm...


Amikor puha, próbáld még hátrább húzni a bőrt, hátha "kifordul", és akkor utána már előre tud majd menni.

2012. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!