Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 180-as pasi, prosztata problém...

180-as pasi, prosztata problémákkal. Minden étkezés után hasmeses vizszerü széklet . Mi állhat ez mögött? Daganat? Milyen következményei lehetnek ennek az állapotnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy függ össze a magasság, a prosztata és a hasmenés? Hogy milyen következményei lehetnek és mi lehet az oka, azt csak egy orvos tudja megmondani. Szerintem a háziorvosnál érdemes kezdeni, ő tudni fogja, hogy hova tovább. Lehet itt tippelgetni, de 3 olyan dolgot írtál le, amire így elsőre semmi köze egymáshoz (mondjuk a magasságodnak amúgy sincs semmi jelentősége szerintem ebből a szempontból, márha a 180-as a magasságodra vonatkozik és nem valami laborerdmény:)))
2009. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
CSAK SEJTEM NINCS BELSÖ ARANYERED, AKKOR VAN HASMENÉS ONNAN A GYULADÁS RÁ MEHET A PROSZTATÁRA MIK A TÜNETEK A PROSZTATÁRol
2009. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedben valószínű benne rejlik a valóság. Igen, gyaníthatóan daganatod van /vastagbél/. A következmények súlyosak lehetnek. Azonnal menj orvoshoz, ahol végbéltükrözéssel kezdik majd. A kellemetlenségek csökkentése érdekében kérd ezt a vizsgálatot altatásban. Ne hagyd magad lebeszélni, mert ez a kímélet mindenkinek jár!
2009. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NEM KELL AZ ÖRDÖGÖT A FALRA FESTENI
2009. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Igen, gyaníthatóan daganatod van /vastagbél/."


Ezt még a legjobb belgyógysáz sem merné így diagnosztizálni, mert tudja, hoyg ez semmi másra nem jó, csak pánikkeltésre. Ahelyett, hogy itt hallgatsz esetleg 12 évesek ötleteire, inkább menj el orvoshoz. ha baj van, előbb eljutsz szakemberhez, ha meg nincs baj, akkor nem stresszeled magad feleslegesen!

A vastagbélráknak olyan fájdalmai és tünetei vannak, hogy már rég elmentél volna orvoshoz, ha esetleg csak a gyanú is felmerült volna benned. Az emésztőszervet érintő daganatok általában már az első időszakban olyan fájdalommal és gyengeséggel járnak, hogy nem húznád az orvoshozmenést.

Kész diagnózist kimondani laikusként pedig a legnagyobb felelőtlenség és butaság, az orvos is csak személyes találkozás és vizsgálat után mondja meg, nem 3 olyan tünetből, ami kb. 50 betegségre utalhat.

A hasmenés amúgy ételallergiára utalhat, ami nem halálos, de nagyon kellemetlen és legyengíthet.

2009. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A VÉGBÉL TÜKRÖZÉST KI LEHET BIRNI. MÁR ÉN IS ÁTESTEM RAJTA FOJTON MENT A HASAM MINDEN ÉTKEZÉSKOR PLÁNE HA CSIPÖST BORSOST ETTEM MELÖZNI KELL A KÁVÉT ES AZ ALKOHOLT ERÖS DIÉTÁT IRT FEL AZ ORVOS BICIKLIZÉST MELLÖZNI EZT NEKEM MIND AZ ARANYÉR OKOZTA.
2009. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18.20-asként írom: nem vagyok orvos, nem vagyok vészmadár, de nem vagyok nyeretlen kétéves sem! Viszont két vastagbél daganatos beteg van a közvetlen közelemben, ezért mertem a tünetek alapján a gyanumat leírni. Bár ne ez legyen a háttérben! Ennek ellenére azonnali orvosi vizsgálatot kellene kérnie a Kérdezőnek!
2009. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom milyen prosztata problémáid vannak, de mivel tudsz róla így valószínű orvos is látta, ha nem diagnosztizált rákot, akkor nem kell félned, nem daganat. Pontosan mióta van hasmenésed minden étkezés után? Én valami enterotoxinra gyanakszom, vagy mostanában volt valami bélbetegséged? Étkezéskor fogyasztasz tejet? Bélbetegség okozhat átmeneti laktóz intolarenciát, amely idővel elmúlik. A laktóz intolarencia azt jelenti, hogy a szervezeted nem termel laktáz enzimet, ami laktózt (tejcukrot) bontja. Talán ez elképzelhető. Nézd, ezzel mindenképpen el kell menned orvoshoz, nem szabad húzni halasztani, nem hiszem, hogy súlyos következményei lesznek, csak abban az esetben, ha nem mész orvoshoz, mivel így kiszáradsz. Ne aggódj a hasmenésed és a prosztata nem áll kapcsolatban egymással és daganatod sincs, semmi ilyen gond nincs véleményem szerint, de orvos minél hamarabb, mert tulajdonképpen bármi okozhatja szóval sipirc.
2009. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"nem vagyok orvos,"


Akkor ennyi... Több magyarázatra nincs szükség. Bár azt az orvost is azonnal otthagynám, aki egy 3 soros leírából így kimondaná a diagnózist. Ha valaki valamit leír, gondolkodjon már, hogy milyen hatást válthat ki a másikból! Körülöttem is sok daganatos beteg van/volt, de ez alapján azért nem mernék diagnosztizálni, azért ez egy kicsit kevés alap ahhoz...

2009. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdező sem dugja a fejét a homokba... ki meri mondani, mitől fél... nem kezeli tabuként az esetleges RÁK kifejezést sem. Bár ne az legyen! De ezek szerint benne is felmerült ez a gyanú. Ez pedig aszt jelenti, hogy komoly aggodalmai vannak. Tehát igen. Orvoshoz, minél előbb!
2009. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!