Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma találtam a heréim felett 2...

Ma találtam a heréim felett 2 csomót. Szemmel is láthatóak, de ha megmozgatom, megnyomom őket akkor nem okoznak fájdalmat. Mi től alakulhattak ki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 19:23
 1/4 yuda ***** válasza:

Megmondom mi a gond a kérdéseddel:

-Igen kevés ember tanulmányozta -orvoson kívül persze más heréit. Ezt gondolom el tudod fogadni?!

Így viszont nincs olyan tapasztalatuk, kinek milyen, mennyire térnek el tapintásra egymástól...mi az elfogadható és mi az, ami már kóros....stb.

Azt javaslom tehát, menj el orvoshoz és mutasd meg neki. Ő majd megtapicskolja és mivel ezelőtt már több tucat herét látott- mindenfélét- meg fogja tudni mondani neked, hogy a tiéd milyen kategóriás.

2012. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

yuda,nem a heréin van csomó ,hanem fellette.

Ez a nem mindegy !

2012. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:

Oké, nem a heréin van, ezt értem- de te honnan tudod, hogy ami neki van az még normális, vagy orvosi beavatkozást kíván?!

Én erről beszélek. El tudom képzelni, hogy most fedezi fel a testét és eddig is ott volt valami, ..plusz ráadásul mindenki máshogy használja azt a szót, hogy csomó. Mit jelenthet az, hogy csomó?

Te hogyan határozod meg? Lehetséges nekem mást jelent, neked mást, neki harmadik félét...és mekkora csomóról beszélünk egyáltalán?

Nem egyszerűbb tényleg, ha orvosnak megmutatja, aki valóban látott már több száz herét és lehet azonnal megnyugtatja, vagy elküldi komolyabb vizsgálatra. Te honnan tudod, nekem van igazam, vagy neked?

Mert mit mondtam én?

Menjen orvoshoz. Most ez akkora probléma?

Miben tévedtem?

2012. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salyt ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a mellékheréidet tapintottad ki. A következő cikkben van egy ábra: [link]

És itt még egy részletesebb egy heréről: [link]

Ha tehát egy ellaposodó csomót találtál, ami a golyód felső részéhez simul, akkor semmi gond. Ez a mellékhere.

Ha viszont nem tudod beazonosítani az "objektumot" az ábrák alapján, vagy pedig elkezd növekedni a következő hetekben, akkor irány az orvos!

2012. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!