Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon kondizom rendszeresen....

Otthon kondizom rendszeresen. Egy francia rúddal most 20,5kg-ra van állítva és 2db egykezes súlyzóval 8kg/db. Edzéstervem is van, aránylag minden izomcsoportot megmozgatom velük. Ajánljátok azért a konditermet vagy ez is elég?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem minden nap kondizom legalább fél órát. Ez nem sok vagy ha bírom akkor nyugodtan lehet csinálni?
2011. okt. 21. 15:34
 1/6 dirtboy ***** válasza:

mehetsz kondiba ha akarsz,de otthon is lehet nagy izomtömeget felpakolni csak pár egyszerű felszerelés kell hozzá és még egy kis hozzá értés.

remélem az edzésterved mellé étrended is van.

2011. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy fekvenyomópad, ami dönthető, végén lábnyújtó résszel + egy alsó, felső csigás gép még elférne, mert így nehéz edzeni. Ha nem tudsz venni, csinálni magadnak, akkor szerintem inkább terem.

Ja, és nem kell minden nap edzeni.

2011. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő. de leírom, mit gondolok. Attól függ, mit akarsz elérni. Én is itthon edzek, rúdon húzódzkodom, de mellette odafigyelek a szénhidrát- és fehérjebevitelre.

Felesleges mindennap edzeni, pár napot nyugodtan kihagyhatsz, inkább figyelj oda a táplálkozásra.

2011. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:
91%

első vagyok,tényleg észre sem vettem hogy minden nap edzel.

nem szabad minden nap edzeni,és az edzésterved sem lehet így valami jó hogyha minden napra szól,szóval azt is le kéne cserélni egy 4-5 naposra.

2011. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha tömegelni akarsz menny el terembe vagy szerezz még súlyokat.mert ilyen kevés súllyal csak szálkásitani fogsz!
2012. febr. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja és felejtsd el a minden napos gyurást mert az izomrostok nem regenelálodnak akkor be sűlsz akkor nőlsz ha pihensz.1 héten 3-4 edzsés nap elég!
2012. febr. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!