Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már valakinek három...

Volt már valakinek három fitymafék műtétje?

Figyelt kérdés
Helló arra lennék, kíváncsi, hogy volt-e valakinek 3 fitymafék műtétje, és mi a tapasztalat? Megéri harmadjára is fitymafék műtétet csináltatni vagy inkább már akkor részleges körülmetélés?

2012. okt. 9. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

3?? Én olyanról se hallottam még, hogy valakinek 2x műtik...

Ha csak a fitymaféked rövid, akkor ne akarj még részleges körülmetélést se. Inkább menj el egy olyan helyre, ahol lézeresen műtenek és többé nem lesz problémád a fékkel. Nekem is ilyen módszerrel csinálták(elégetik a fitymaféket).

Szűkületed nincs?

2012. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem már volt kétszer, de még most is van hogy bereped ha szexelek.Vagyis minden egyes együttlétnél. doki azt mondta hogy harmadjára is bemetszik.ez már a harmadik doki, az első kettőt más csinálta.
2012. okt. 9. 12:18
 3/15 A kérdező kommentje:
Előbb elfeljetettem a szűkületet, hogy lehet észre venni, miben mutatkozik meg?
2012. okt. 9. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Bemetszik? Biztos, hogy a fékeddel van probléma? Mert azt meghosszabbítani szokták(vagy eltávolítják, mint nekem) és utána általában már nincs vele probléma. Nem a fitymád szokott berepedni a nyílásnál?

A szűkületnek 2fajtája van:

1, Abszolút szűkület, ebben az esetben lankadt állapotban se tudod hátrahúzni a fitymádat, annyira szűk a nyílás és feszül.

2, Relatív szűkület, ennél csak merev állapotban nem tudod hátrahúzni, vagy, ha sikerül is, akkor kényelmetlen és feszül.

Az abszolútnál teljes metélést szoktak alkalmazni, a relatívnál meg változó. Vagy bemetszik, vagy részleges metélés stb. Nem ez a problémád inkább?

2012. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Hali!


3X??? :-o

Na erre én is kíváncsi lennék, 2x uis még csak ért7ő lenne, na de 3x végezni fékműtétet,... Mit csex7tek el ennyire, h. harmadjára is szike alá kelljen feküdnöd?

_ Miféle fékbeavatkozásaid voltak eddig, mikor, és mi indokolta az újabb beavatkozás elvégzésének szükségességét?

_ Hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

>...

A fitymaszűkületről 1ébként bővebben az alábbi topikban találsz részletes, közért7ő, fotókkal is illusztrált ill. szemléltetett információs anyagot, de a fenti kérdésekre jó lenne, ha majd válaszolnál! Ok? :-)


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Üdv: EE

2012. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Bemetszik? Biztos, hogy a fékeddel van probléma? Mert azt meghosszabbítani szokták"


Bemetszeni is szokták keresztbe, majd hosszanti irányban összeöltik. Gyakorlatilag így "nyújtják meg".


Ha 3x is gond van a fitymafékeddel, akkor nagyon nem jól végezte a doki a munkáját!

2012. okt. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szűkületet onnan ismered fel, hogy nem húzható hátra a fitymád a makk mögé. Lehet, hogy valamelyest hátramegy, de nem teljesen, és lehet, hogy egyáltalán nem lehet hátrahúzni. Ezt a doki szerintem észrevette volna!!
2012. okt. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm először is a sok választ. Megnéztem a linkeket is amit EE belinkeltél. Először is, az első fitymafék műtétem több mint egy éve volt.Azt megcsinálták használtam a pisztolyt egy darabig jó is volt,:) de egy idő után szexnél ismét berepedt ott ahol "bemetszette". visszamentem megnézte látszottak is a forradás nyomok, azt mondta a doki hogy még egy fitymafék műtét. Megcsinálta ezt most nyáron, aztán ki is vártam az egy hónapot hogy ne tegyem magamévá a csajomat :) aztán mikor csinálni akartuk benyúlt a gatyába elkezdett kézzel játszani vele és egy erőteljesebb húzástól úgy beszakadt nem repedt szakadt, hogy rendesen folyt a vér, és ez is ott volt ahol előtte "bemetszette". úgyhogy én most már nem tudom hogy mi van, az első kettő műtétet is két különböző doki csinálta, most a harmadikat is egy másik csinálná majd. mert mondták hogy nézzek mást hátha az majd mond valami okosat. Fitymaszűkületem pedig szerintem nincs, megnézegettem a képeket nekem teljesen hátra lehet húzni, ha merev ha nem.(doki is "cibálta" szerintem észre vette volna ha szűkület van. csak merem állapotba ha feszül(értem itt,hogy ha beakarom csempészni a punciba és szűkebb :) )

egyébként 25 éves vagyok. és elnézést a fogalmazásért de ami a szívemen az a számon, és így szerintem legalább érthetően mondtam el. szerintem :)

2012. okt. 10. 09:49
 10/15 A kérdező kommentje:
még annyit elfelejtettem hogy a doki most felírt egy kenőcsöt ami a Elocom 0,1% krém (mometazon-furoát) hogy a műtétig ezzel kenjem. ha valakinek mond ez valamit
2012. okt. 10. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!