Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem impotens vagyok, a...

Azt hiszem impotens vagyok, a barátnőmmel pedig gyereket szeretnénk, de nem megy. Mi ilyenkor az első első lépés? Hova, kihez forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez azt jelenti, hogy nem tudtok közösülni? Mindig impotens voltál? Mi lehet az oka, hogy most az vagy? Biztos valamilyen lelki, vagy szervi oka lehet. Az is lehet, hogy egy bizalmas beszélgetéssel a barátnőddel megoldódna.
2009. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Impotens az akinek nem áll fel. Amúgy,ha gyereket szerenétek és veled van a gond andrológushoz kell menned.
2009. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én először urológushoz mennék. Sokan fordulnak urológushoz ilyen problémával (voltam gyakszin urológusnál), létezik már gyógyszer efféle gondra.
2009. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A behatolásnál nincs mindíg problémám,ám 1-2 perc elteltével lelankadok.Nagyon idegesít,mert kívánom őt és mégis ez van.Már elég régóta.
2009. aug. 6. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

nálunk ez akkor jött elö mikor gyereket akartunk és utána mikor beszélgettünk, rájöttünk hogy ö még nem is akar, aztán el kezdtünk védekezni, és utána minden rendeb n volt. tutira akarod azt a gyereket?

lány

2009. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!