Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamagra. Mi a különbség a...

Kamagra. Mi a különbség a zselé, -és a tabletta között? Esetleg miben külömbözik a Viagrától? Többi lent. Kérlek, legalább olvasd el.

Figyelt kérdés

Természetesen csak érdeklődnék, mert annyit hallottam a Kamagra zseléről, hogy bekenem a hímvesszőmet,és az elméletileg keményebb,esetleg nagyobb(kb. 1-2cm-el)és tovább merev,és esetleg ejakuláció után is merev marad, ezáltal a szex is hosszabb lehet. Megkérném az olvasókat/válaszolókat,hogy kíméljenek a "troll" válaszokkal! Minden információ hasznos számomra, ezért kérlek, amit tudsz, oszd meg velem!


Köszönöm előre is.


2012. okt. 12. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A zselét is megenni kell, nem kenegetni vele magad.
2012. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ezen most jót nevettem. :) :)


Ajánlom figyelmedbe:


A zselét le kell nyelni és nem bekenni vele a hímvessződet. Célszerű 10-15 perccel az aktus előtt.

2012. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismétlem : HALLOTTAM! Másrészt pedig, miben különbözik a Viagrától? Gyengébb esetleg? És mi a pontos hatása? Úgy értem, időtartam? Esetleg keményebb hímvessző?
2012. okt. 12. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne .

Még hogy nőljön is bekenés után ? he-he-he

Verekedés lenne érte .

Ha létezik és még veszik is ,bíztosan jó üzlet valakinek .

2012. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, gratulálok! Megnyertél egy "Dislike"-ot ;)


És látom valami baj van az olvasásoddal is, meg az értelmiség szinteddel is, mert ott van leírva, hogy csak hallottam róla, de látom ehhez kevés az intelligencia szinted, hogy megértsd ;)

2012. okt. 12. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm szokta használni ezt a cuccot, ő azt mondta, hogy neki bevált. 15-20 perccel aktus előtt beveszi és kb 1 óráig jól működik. Persze azért elengedhetetlen az izgalmi állapot, és esetleg a fizikai izgatás a hímvessződön, mert magától még ezzel sem fog bekeményedni.
2012. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!