Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak most két nap...

A barátomnak most két nap egymás után nagyon más volt az ondója, ez betegsége jele? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Mennyiségre jóval kevesebb volt, mint máskor (max negyed teáskanál), és nagyon sűrű, szinte darabos.

Köze lehet ennek ahhoz, hogy mostanában stressz miatt elg ritkán vagyunk együtt?


2009. aug. 6. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
a kevés arra utal h nővel volt előtte, a darabosság meg az idegesség miatt ugyanis nem meri elmondani neked h mi a szitu ;)
2009. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kathrin01 ***** válasza:
70%
Az is lehet, hogy már előtted kicsapta és azért nem volt több ondója.
2009. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mondjuk nem segített sokat. Tuti nem csapta ki, egész nap együtt voltunk.
2009. aug. 6. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha keveset mozog vki és nem végzett már kb 3-4 napja önkielegitest akkor is lehet ilyen, vagy attól hogy kevés volt az elöjáték..

Attól is lehet hogy keveset ivott aznap..

Betegség semmiképp sem lehet és az "elötted volt növel" is marhaság...

Nem lehet az hogy még1x ment volna neki a dolog egy kis idö után, szóval a fele bent maradt?

Fözzél neki zellergumó levest, attol aztán termelödik mint atom!!!

2009. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Amugy ha vmit nem használnak akkor az leáll, visszafejlödik ha keveset vagytok együtt akkor a spermatermelés is csökken, söt ha vki évekig nem "produkál" annál egy idö után meg is szünik a dolog..


Elözö voltam..

2009. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem is a ritka együttlét a legvalószínűbb ok.


Arról én is hallottam,hogy ha nem használják, akkor leáll az spermatermelés (papoknál pl).

2009. aug. 7. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
most mondjátok meg, a tegnap 23:02 az első normális vűlasz, akkor miért kellett 53%-ra lepontozni?
2009. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a nagyon sűrű akkor van, ha valaki nem iszik elég folyadékot


akkor van baj a spermával, ha hirtelen pl. büdös lesz, vagy erősen sárgás -genny, vagy barnás-vöröses, akkor az vér

és akkor sürgősen orvos

ha többszőr is előfordul ez (ergo legközelebb is ilyen) érdemes azért orvost megkérdezni

2009. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

23:04 nem igaz, rosszul tudod

a spermatogenezis nem áll le, ha nem használod, akkor sem

a libidód (vágy) fog eltűnni

2009. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!