Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit baj lehet a barátommal...

Mit baj lehet a barátommal mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon hamar elmegy, nagyon kíván engem és nincs egy perc se h elmegy sex közbe de az a probléma h utána hamar le is lankad neki és 3-nál több menetet nem is bír mert utána már fel sem áll neki. Mit lehet ezzel tenni?

2012. okt. 14. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért,hogy tovább bírja annyit tudsz tenni mikor jelez ,hogy mindjárt vége lassìtasz kicsit.Az,hogy 3*bírja egy nap Az amiatt lehet,hogy nem terminátor.Becsüld és szeresd,és ha tényleg szereted akkor ne akarj napi 6szexet.
2012. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát napi 3-4-5 kufircnál több, az nekem lehetetlen lenne és szerintem a férfiak 95%ának is. kicsit fújjátok ki magatokat és jól izgasd fel, éreztesd vele, hogy ő uralkodik.
2012. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hány menetet akarsz ??

Fogalmad sincs arról ez a férfiaknál mekkora igénybe vételt jelent, Te meg csak elfekszel a hátadon .

Menj útszéli pillangónak ,ott többre is van esélyed

2012. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"Mit lehet ezzel tenni?"


Lecserélni egy nagy farkú négerre, aki úgy megrak, hogy a nevedet is elfelejted...

2012. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vannak úgy nevezett késleltetők!
2012. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hamvas Tamás válasza:
Probáljátok ki a lidocain krémet! vény köteles a háziorvos kiírja! Kicsit de tényleg kicsit kentek a makkra vártok egy pici még felszívódik és hajrá aszem mire elmegy a koma addigra már te is várni fogod a végét!
2012. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy ez fejben dől el, szerintem forduljon pszichológushoz, hátha az tud rajta segíteni. Semmiképp sem normális, hogy valaki egy percig sem bírja. Az, hogy egymás után csak 3x tud elmenni viszont teljesen normális, én sem bírok többet pihenés nélkül, és más sem. Kell idő, amíg újratölti a szervezet a tárat.


Olvasgass:


[link]


[link]

2015. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!