Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, hogy nyugalmi helyzetb...

Az baj, hogy nyugalmi helyzetben a péniszemet a makk alá le tudom húzni, de álló helyzetben csak a makk feléig?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és kicsit aggódok.
2012. okt. 19. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ami azt illeti, már rég teljesen hátra kéne jönnie. Jelenleg ha tisztítani tudod rendesen a péniszedet, akkor annyira nem égető, viszont ha később elkezdesz szexuális életet élni, akkor rendkívül kellemetlen lesz.


Szóval baj.

2012. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit pontositalak .A fitymádat tudod a péniszed alá húzni .
2012. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést bután fogalmaztam. Úgy értettem, hogy a fitymámat a makkomról... De köszönöm szépen a választ! Ó és még annyi, hogy még nem maszturbáltam ez nagyon ciki?
2012. okt. 19. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi ciki.
2012. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mereven is hátra kéne tudnod teljesen húzni a fitymát a makk mögé. Valószínűleg van egy kisebb mértékű fitymaszűkületed.

Ezt sajna meg kel oldani, mert ahogy előttem már írta valaki: a szexuális életben gondot okozhat, és legfőképp fájdalmat!

Az, hogy még nem maszturbáltál nem ciki, előbb-utóbb úgyis fel fogod fedezni a testedet.

2012. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Nemrég olvastam, hogy nem biztos, hogy fitymaszűkületem van, hanem lehet az, hogy rövid a fékem?
2012. okt. 20. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de ezt te látod, nem mi.
2012. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem kellett volna annyi marokjancsi és akkor nem lenne most para!
2012. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, azt csak te tudod jól megállapítani, hogy mennyire inkább a fityma nyílása a szűk, mennyire pedig a fék a rövid :)


Aztán az is simán lehet, hogy ha elkezded használni (pl. maszturbálsz) akkor meglazulnak a dolgok valamelyest és mire sor kerül arra, hogy tényleg valakivel szexuális kapcsolatot létesíts, addigra már jobb lesz a helyzet.


Ha adsz pontosabb leírást, hogy mi a helyzet, lehet, hogy jobban tudunk ötletelni :)

2012. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. :)
2012. okt. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!