Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrbenövés vagy valami...

Szőrbenövés vagy valami komolyabb dolog lehet?

Figyelt kérdés
Elég rég óta intim területen volt egy pattanás szerűség, de nem fáj és nem volt piros sem. Kör alakú sötét csík volt a bőr alatt. Néhány napja begyulladt és ha nyomom váladékozik. Elég nagy lett és már nem látom a fekete kört. Próbáljam meg tűvel kiszedni (ha szőr..) vagy ne piszkáljam hátha elmúlik?
2011. dec. 18. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Irány az orvos.. A férjemnek egy ilyenből "hátha elmúlik" alapon tályog lett, amit végül kisműtét során távolítottak el, 2 nap kórházi bent fekvés keretében.

És tényleg egy szőrbenövés okozta neki is. Semmiképp ne szúrkáld tűvel, elfertőződhet.

2011. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. A bikini vonalamon borotválás után. Nekem 2 hét szenvedés után tűnt el. Kinyomtam belőle a váladékot és kenegettem fertőtlenítővel és bőr nyugtató krémmel. Hosszú volt, de elmúlt!:)
2011. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:

Arra kérlek, ne nyúlj hozzá, ne kezdd el "kezelni" magad!

Fordulj orvoshoz, ő rendbe teszi neked! Azon meg nehogy izgasd magad, hogy intim terület, stb. Gondolj arra, hogy

a nők szét kell tegyék a lábukat az orvos előtt, mégis el-

mennek, ha problémájuk van! Amikor meg kell mutatni azt az

elváltozást, gondolj arra, hogy a tenyeredet vizsgálják!

2011. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Holnap mentem volna orvoshoz, de tegnap óta azt hiszem leapadt és már nem is fáj, már alig látszik. :)
2011. dec. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!