Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A heréim alatt, illetve ott...

A heréim alatt, illetve ott ahol hozzáér a combom tövéhez, piros folt van mindkét oldalt. Mitöl van ez? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Amugy rendszerint észreveszem hogy beleizzadok a gatyába :)Nem, nem pisilem össze magam, hanem tényleg izzad,melege van...lehet ettöl vannak a foltok is. Köszönök minden értelmes választ elöre is. 22/f
2009. aug. 9. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyára ki van dörzsölődve. Hintőporozd minden nap, akár többször is, az segít.
2009. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A körömvirág krém,nagyon jó rá.Sztem jobb mint a hintőpor.
2009. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Több fiú is panaszkodik erről főleg nagy melegben, áés valóban kidörzsölésől van szó. Feltehetően majd enyhébb időben megszűnik a probléma.

Jó a hintőpor is persze, de igazából hosszú távú megoldás erre nincs sajnos.

2009. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam körömvirág-krémet is, hintőport is. A körömvirág-krém nagyon hasznos UTÓLAG, ha már kidörzsölődött. Hintőporral azonban gyönyörűen meg lehet előzni a kivörösödést. Amióta hintőporozom, egyszer se fordult elő, pedig volt, hogy egész napos, fárasztó hegyi túrát csináltam végig 35 fokban.
2009. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm gyors válaszokat :) És melyik hintöport ajánljátok, vagy mind ugyanolyan?
2009. aug. 9. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet gombásodás is (egy ismerősömnek hasonló problémánál ez derült ki), ugyanis a nyirkos, zárt bőrfelületen gyakori a gombás fertőződés.
2009. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Avon folyékony hintőporát használom (a feleségemé amúgy, az ő ötlete volt), rózsaszín dobozos, a nevét nem tudom. De bizos jó a többi is. 4. válaszoló voltam.
2009. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!