Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon elálló a fülem emiatt...

Szanyi f miklós kérdése:

Nagyon elálló a fülem emiatt csufolnak az iskolában és nem mutat valami jól. Van elene vmi?

Figyelt kérdés
hogy lehetne itthon kezelni hogy ne legyen elálló?14 éves fiu gyerek vagyok és nagyon csunya az elálló fül ..köszönöm előre is a választ
2012. okt. 25. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csúnya! Egy csomó hírességnek elálló fülei vannak!

Sz@ard le!

2012. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátomnak elálló fülei vannak, de azt imádom benne a legjobban, nagyon édessé teszi, megtudnám zabálni!

Valószínűleg a kedves iskolatársaid éretlenek még, hogy ilennel csúfolnak!:)

2012. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak műtétileg van korrigálásra lehetőség .

Én ,mint fiú ezzel nem foglalkoznék .

2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.

[link]

Ami a szívedt nyomja -svéd versekből:

Siv Widerberger: Szerelem


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy, vörös és elálló

fül.

2012. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felhozhatod esetleg a hírességeket, bár nem biztos, hogy akkor leszállnak rólad.
2012. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diarmand ***** válasza:

Általános iskolában a csúfolódás az élet része, nekem is volt benne részem bőven az elálló fogaim miatt (aztán jött a fogszabályzó). Ezen túl kell esni, van akit a neve miatt szekáltunk (Géczi D. - el lehet képzelni szerencsétlent). A középiskola már jobb lesz, max a nagyobbak teszik majd szóvá párszor mikor szivatnak, de ennyi.

Az általános a legdurvább, a középiskola sokkal jobb, aztán meg felnőnek az emberek ;)

2012. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom, milyen hosszú a hajad, de vannak olyan frizurák fiúknak is, amelyek optikailag segítenek eltüntetni az elálló füleidet. Ha nem találsz más megoldást és később is zavar, egy pár perces korrekciós műtéttel tudnak változtatni rajta. Nekem pár ismerősöm átesett ilyenen, igaz, ők lányok voltak. :)
2012. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. okt. 27. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonlóan rengeteget szenvedtem az elálló füleim miatt. Felnőtt koromban aztán megműttettem, és azóta oké minden. Nagyon tudom ajánlani neked is, mert sosem fog visszaállni, és hosszú hajat sem lehet mindig hordani, főleg nyáron!
2012. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sandrisbp ***** válasza:

Az elálló fül szexi!!!

Nézd meg Russel Tovey angol színészt - rengeteg filmben kjátszott, és csak azért nem a csajok kedvence, mert meleg.

[link]

2021. szept. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!