Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket, és kis apró piros...

Viszket, és kis apró piros kiütések vannak a hímvesszőmön. Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



A párommal szexeltem, és utánna való napokban kezdtem el érezni a viszketést olyan 3napja, tegnap észrevettem a kiütéseket. Régebben is volt ilyen, de akkor csak viszketett, 1-2 nap alatt rendbejöttem.1-2* Ő is panaszkodott, hogy úgy érzi mitha viszketne a nunija. Tőle kaphattam el? Nagyon figyel a tisztaságára, ezért nem értem.


Mitől lehet ez?Canestennel kezelhető?


Előre is köszznöm a válaszokat!


2008. máj. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem erről márhalottam!

Valószínűleg mind2en meghaltok ha nem mentek el azonnal a nemibeteg gondozóba!

2008. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irány a doki! Próbáljátok ki a Canestent, de jobb, ha orvos is látja.
2008. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első kommenthez: Ha hülyeséget írsz minek ide írod?
2008. máj. 21. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Mert láttam néhány házilag kezelt nemibetegség következményeit, valószínűleg igazad van és gombáról van szó, csakhogy ha a partnereket nem egyidejűleg kezelik akkor visszafertőzik egymást!
2008. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak az utolsó h.szolót tudom igazolni, ez egy gombás fertőzés valószínüleg, és ha nem keleltetek téged is, akkor valószínűleg visszafertőzitek egymást.
2008. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én biztasra merném mondani, hogy gobás fertőzésetek van. Felesleges keresni, hogy ki szedte össze kitől, mert tényleg úgy van, hogy egymást fertőzitek. Nagyon tudom, milyen dolog, mert többször átestünk a párommal ezen. És épp most is ebben szenvedünk. Sajnos én hajlamos vagyok bárhonnan összeszedni és így ő is elkapja. Pedig nagyon igyekszem odafigyelni a nyilvános vécékre meg mindenre.

Fel a fejjel, mert nagyon egyszerű gyógymód van rá. A barátnődnek a nőgyógyász kúpot és kenőcsöt is írhat fel. Egy gyógyszert is lehet, hogy kaptok mindketten. Egy darabot kell bevenni. (Sajnos drága, de hatásos.) A Canesten nem fog használni, mert a nőknél ezt belsőleg kell kezelni. (Én is holnap megyek nődokihoz ezügyben)

Minden jót nektek, sorstársak!

2008. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Canesten segített, thy a helpet.
2008. máj. 26. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!