Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy a 13 éves...

Miért van az, hogy a 13 éves unokámnak még mindig akkora a fütyije mint 2-3 éves korában?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Csókolom! Jó fiatal lehet a mama, ha még fél 11kor ide írosgat. :D Am 13évesen még csomót változik a szervezete, de sztem ez is 1 kamu kérdés. :D

Nem baj, még nem elég belőlük, ha mégis igaz lenne, akkor elnézést, v ilyesmi.

2008. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mert nagyi vagyok még lehetek a gépnél.A kérdésem valós.Arra gondolok hátha olvassa egy orvos,vagy aki hasonló cipőben jár.Elérkezik a kamaszkorba és szerintem problémája lesz belőle.
2008. máj. 22. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra tetszett gondolni esetleg,hogy későn érő típus? Szerintem meg kell várni a pubertás kort, ami mindig később jelentkezik, mint a lányoknál, és szerintem minden rendben lesz. 15-16 éves korára meg lesz minden.
2008. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Reménykedek.A szüleit sajnos nem érdekli.
2008. máj. 25. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
A hidegben nekem is összemegy akkorára. Ne tessék aggódni, majd ha jönnek a lányok megnő az.
2008. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Aggódó Nagymama!


A fiúk nemi érése eltérő időpoontokban kezdődhet, valószínűleg az Ön unokája esetében később indul meg a fejlődés. A másik tény, hogy a petyhüdt pénisz jelentős méretváltozáson esik át merevedéskor (népiesen vér-pénisznek nevezik azt a pénisztípust, ami akár 3-4x-re is "megnő").

Ha az unokája egyébként egészséges (a heréi is rendben vannak), akkor még várjanak türelemmel.

2008. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Honnan teccik tudni hogy az unokájának mekkore a kukackája? Azt nézegeti ? :O :)
2008. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem azt nézegetem,de sokat van nálam és akkor fürödni is szokott.Szereti,ha megfürdetem.Külömben 2 fiú gyerekem van és van összehasonlítási alapom.Valahol olvastam,hogy elképzelhető hormonális zavar.Arról nem beszélve,hogy 13 évesen 152 cm és több mint 60 kiló,tehát egy kicsit túl súlyos.
2008. júl. 14. 09:17
 9/14 anonim válasza:
47%

miért tetszik az unokája fütyijét nézegetni??:D

am még nőni fog

2008. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire aggódik, kérdezze meg a háziorvostól. Ha egy a háziorvosuk, akkor biztosan tud mondani valamit... Ha más nem, akkor legközelebb, ha a szüleivel nála járnak, akkor a doki szóba hozhatja a témát. De egyszer sem biztos, hogy valami baja van.
2008. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!