Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kedves fiúk/férfiak beleszoktá...

Kedves fiúk/férfiak beleszoktátok lógatni ülve vécézésnél a szerszámotokat a fajanszba?

Figyelt kérdés
Anyuka lévén nem tudom mit tanácsoljak kisfiamnak, aki,- finoman fogalmazva,- méretes férfiassággal van megáldva. Nekem mint nőnek kissé kiábrándító gondolat, hogy a koszos vécébe lógatják esetleg a fiúk...

2012. okt. 31. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"mi az a fajansz?"


A fajansz a porcellánhoz hasonlitó égetett kerámia ami olcsóbb mint a porcellán.Az olasz Faenza város nevének francia kiejtéséből vették át a nevét.

2012. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
te a fiad farkát méricskéled?
2012. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha az otthoni wc-re gondolsz, akkor takarítsd ki, máris nem lesz koszos. Nem mellékesen nem kell a wc-kagyló oldalát söprögetni vele, akkor nem lesz koszos a fiad méretes férfiassága. Ha pedig nem otthon vagytok, akkor legokosabb nem ráülni a wc-re.
2012. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Anyuka, aha... A kisfiúnak meg akkora farka van, hogy nem fér el, holott egyetlen felnőtt! férfinak sem okoz ez gondot. Mi van, unatkozol az őszi szünetben csírácska?:)
2012. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
47%
szerintem fogj egy kést s kasztráljad s akkor tuti nem lesz baj
2012. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Beleszoktam de nem ér semmihez így kényelmessebb
2012. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

Poénokat értem :-) azokat is köszi


Kisfiam (6 éves ) férfiasságát nem méregetem, de látom. /Hozzáteszem, már születésnél a babaápoló hölgyek is kiemelt figyelemmel kezelték "a kis méretest", ahogy ők hívták :-) Férjem legnagyobb örömére ;-) Hiszen ő rá még csillogóbb szemekkel néztek a hölgyek. :-D/


Csupán érdekelt a téma, semmi hátsó szándék nem volt benne. A higiéniás szabályokkal magam is tisztában vagyok, mármint a nyilvános illemhelyeket illeti. Arra, hogy otthon takarítsak aktívabban, inkább nem is reagálok.


Mibe lóg bele, kérdésre: Tulajdonképp az amerikai vécékről jutott eszembe a kérdés. Hiszen azok többségében magasan áll a víz a vécécsészében /fajanszba :-) / és testi adottságtól függően tuti belelóg néha. Ami nem épp gusztusos. De ők úgy oldják meg a problémát, hogy gyárilag kivágják a vécédeszkát elől, középen és ott kell ki lógatni.

2012. nov. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!