Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sikerült már valakinek eltávol...

Sikerült már valakinek eltávolítani/eltávolíttatni a FORDYCE foltokat péniszről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eddig nem volt semmi válasz, de hátha fejlődött a tudomány.

2012. nov. 2. 23:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ill. valakinek tűntek már el maguktól?
2012. nov. 2. 23:05
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyjad nyugodtan,miért zavar ?
2012. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert nekem nem csak a tövén hanem, hanem az egészen...
2012. nov. 3. 00:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem. De mit rugóztok már ezzen ennyit? Ez nem betegség!!! Oka a tinédzser korban fellépő magasabb faggyútermelés, mely a hormonális változásnak tudható be.


Tessék. Neki sikerült eltávolítani.

[link]

2012. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fordyce pöttyök... jajj de nagy dolog... eléggé hardcore a neve, de csak azért mert arról a kutatórol kapta a nevét, aki ténylegesen megállapította a "betegséget".. hu de nagy betegség, nekem az egész zacsim olyan, és a péniszem töve is.... de mivan akkor ? lézeres mútét?... hülye leszek... a legtöbb csaj észre se veszi... kikurálhatod magad, aztán meg találsz egy asszonyt aki fordyce pöttyökel is elfogad, és imádni fogja a főszerved ... XD ne parázz....
2012. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást. :)

TInédzserkor elmúltával elmúlnak?

2012. nov. 21. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. (Az öreg kor elmúltával múlnak el.)
2012. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Magyarul életem végéig ott lesznek?
2012. nov. 22. 18:50
 9/12 DoctorWho110 válasza:

Én nekem sikerült végre eltávolítani őket az egész péniszem tele volt vele. Sok krémet próbáltam ,de csak egy vállt be igazán mégpedig az a krém amit a zsíros arcbőrömre kaptam ,hogy elmulassza a pattanásaimat,nos lényegében hasonló a helyzet... :D


A krém neve (Aknemycin)20mg/g kenőcs amiből kettőt használtam el. A krém vény köteles ,de bármelyik háziorvos felírhatja. (közgyógyra is lehet kapni) Amúgy max 1000Ft lehet az ára.


Alkalmazása:


Napi 2x reggel és este.


Előtte Dove natúr szappannal alaposan megmosni az érintett területet majd szárazra törölni.


Ezután vékonyan kenjük be az érintett területet,majd este mossuk le.


Ezt ismételni kell minden nap.


Nekem 5 hét után eltűntek a pöttyök.


Maximum 8 hétig lehet alkalmazni a krémet ,utána nem ajánlatos

2014. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fú, köszönöm, beszerzem még a héten és majd írok a hatásairól!!
2014. jún. 11. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!