Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes eltávolíttatni az...

Érdemes eltávolíttatni az anyajegyeket az arcomról?

Figyelt kérdés

Hali!

Az arcomon van 12 db kicsi lapos barna anyajegy amik zavarnak. Borotválkozáskor mindig megsértek 1-2-őt ezért gondolom érdemes lenne velük valamit csinálni. Mit ajánlotok?


2010. febr. 16. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Sztem az attól is függ, hogy helyezkedik el, mennyire gázos, milyen mély...

Ha megkérlek fellinkelsz egy fotót az arcod azon részletéről, amelyik érintett?

Bőrgyógyász látott már? Konzultáltál már vele személyesen?


EE

2010. febr. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen bőrgyógyász már látott. Diszplasztikus névusz szondrómát állapított meg, de a testemen lévő anyajegyek közül egyik sem rosszindulatú. Majd linkelni is fogok nemsokára.
2010. febr. 16. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt megköszönném...

Vannak olyan esetek, amelyeket látatlanban nem lehet, vagy nem könnyű megítélni. Ez is egy ilyen eset. :-I


TELE LENNE A TESTED VELE???

((:-o


Mennyire? Helyileg hol vannak ilyenek még rajtad?

Ezen felül bárányhimlős is voltál gyerekkorodban vmikor?

Most jelenleg hány éves vagy?

A levétellel kapcsolatban kérdezted már a bőrdokit, aki vizsgált? Ha igen, ő mit mondott?


Üdv: EE

2010. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen voltam bárányhimlős! Ez összefügghet? A bőrdoki le akarja vetetni velem a legnagyobbat ami a hátamon van csak ennyit mondott abból tudna szövettant csináltatni.
2010. febr. 19. 00:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 20 vagyok és helyileg mindenhol sok van de a legtöbb a törzsemen elől hátul az arcomon van a legkevesebb.
2010. febr. 19. 00:41
 6/12 anonim ***** válasza:

"Igen voltam bárányhimlős! Ez összefügghet?"

> Sztem igen, de nem mindenkinél. Nekem is voltak olyan osztálytársaim, akiknél kifigyeltem vmi hasonlót, és róla tudtam, hogy gyerekkorában bárányhimlős volt egyszer. De munkám során másnál is találkoztam vele.


A szövettant támogatom. Sztem is vetesd le (ki) a nagyobbakat... GYÖKERESTÜL... ha vannak, amik kinézetük, vagy elhelyezkedésük olyanok, azokat is, egy szuszra, sztem ez ne legyen kérdés.


De most már tényleg kíváncsi vagyok, mennyire vagy tele velük. Bőrgyógyon tanultunk némi érdekes dologról, melanómákról, egyéb bőrelváltozásról. Ha nincs akadálya, sztném megnézni, rajtad hogy van ez a dolog!?


Üdv: EE

2010. febr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csináltam képeket!

Arcom jobb oldala:

[link]

Hátam egyik része aho la nagyobbak vannak:

[link]

2010. febr. 21. 02:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Megnéztem mindkét feltöltött képet.

Sztem az arcodhoz nem kéne hozzányúlni, azok se nem nagyok, se nem ízléstelenek, ezzel szemben A HÁTADON LÉVŐ ÖSSZESET LESZEDETNÉM!!!, nemcsak a legnagyobbat.


Még az elülső oldaladra vagyok kíváncsi...mellkasodon, hasadon mennyi van!? Annyi szent, hogy ezek a bőrelváltozások főként a váll-nyak-háttájékot imádják, nem véletlenül ott a leggyakoribb...

Úgy tudom, a lábon ismét ritkábbak ezek, ott inkább a vádlin szeretnek ezek megtelepedni vmiért, meg egyeseknél a derék-csípő-fenéktájékon.


Barátnőd volt már? Ha igen, ő mit szólt ezekhez?

Neked ezek a névuszok okoznak vmiféle lelki gátlást? Szégyenlősnek érzed magad miattuk, vagy nem foglalkozol velük különösebben (ami pozitívum)?


EE

Ami a bárányhimlőt illeti, nem tudom, ezek a névuszok mikor jelentek meg rajtad, de nem hinném, hogy ezek a bárányhimlő maradványai, nyomai lennének... az arcodon lévők inkább, mint a hátadon lévők.

2010. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Megnéztem mindkét feltöltött képet.

Sztem az arcodhoz nem kéne hozzányúlni, azok se nem nagyok, se nem ízléstelenek, ezzel szemben A HÁTADON LÉVŐ ÖSSZESET LESZEDETNÉM!!!, nemcsak a legnagyobbat.


Még az elülső oldaladra vagyok kíváncsi...mellkasodon, hasadon mennyi van!? Annyi szent, hogy ezek a bőrelváltozások főként a váll-nyak-háttájékot imádják, nem véletlenül ott a leggyakoribb...

Úgy tudom, a lábon ismét ritkábbak ezek, ott inkább a vádlin szeretnek ezek megtelepedni vmiért, meg egyeseknél a derék-csípő-fenéktájékon.


Barátnőd volt már? Ha igen, ő mit szólt ezekhez?

Neked ezek a névuszok okoznak vmiféle lelki gátlást? Szégyenlősnek érzed magad miattuk, vagy nem foglalkozol velük különösebben (ami pozitívum)?


Ami a bárányhimlőt illeti, nem tudom, ezek a névuszok mikor jelentek meg rajtad, de nem hinném, hogy ezek a bárányhimlő maradványai, nyomai lennének... az arcodon lévők inkább, mint a hátadon lévők.


Üdv: EE

2010. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek gátlásaim, barátnőim elfogadták. Csak a hátamon vannak ezek a nagyobbak szemből hasamon, mellkasomon nincs ilyen sok ami van az is apró. Lábamon kevés van talán a kettőn együtt 10 db.
2010. febr. 22. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!