Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a péniszemnek?

Edward Cullen ® kérdése:

Mi baja lehet a péniszemnek?

Figyelt kérdés
A péniszem felső ere mellett egy dróthoz hasonló vékony, kemény szál keletkezett, ami a fityma alatti részig húzódik. A fityma és a makk találkozásánál egy hullámos kidudorodó felület keletkezett, ami tovább folytatódik a makk alsó része alatt és a jobb irányban majdnem teljesen körbeéri a hímvesszőmet Mi lehet ez? Merevedéskor ez a vakami megkeményedik és kellemetlen érzést ad. A pénisz nem görbülel. Arra gondoltam ,hogy 1 véna gyulladt be ezért lioton géllel kenegettem. Ennek 3 napja de még nemigazán hatott. :D

2012. nov. 6. 07:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Visszér tágulat. (Ez lehet olyan mikor az egész viszér kitágul kicsit. Ekkor vastagabb lesz, és jobban látod. De lehet olyan is hogy egy adott szakasz, "dudor" szerűen tágul ki.)

Ahelyett, hogy mindenféle krémmel kenegeted menj el urulógushoz.

2012. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
lehet ezt gyógyítani?
2012. nov. 6. 10:00
 3/24 anonim ***** válasza:

Lehet, de mondom, hogy menj el urulógushoz.

Úgy képzeld el ezt ami neked van, mintha van egy locsolótömlő és ennek egy részén elvékonyodott a gumi. Ahol ilyen vékony lett a tömlő ott a nyomás miatt kidudorodik gumi. Neked is ott kitágult a visszér ilyen dudorszerűen.

Addig míg doki nem látta, lehetőleg ne nagyon használd szerszámot. Hagyangold a szexet és kézimunkát.

2012. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi a választ voltam dokinál. írt fel krémet. aztmondta fertőzés lesz. rem elmúlik.
2012. nov. 6. 15:30
 5/24 anonim ***** válasza:

Belső, szerkezeti elváltozás fertőzés? érdekes gondolat... :P


Ilyesmim nekem is van, rossz mozdulattól szokott néha előjönni, és baromi kellemetlen – viszont azzal el tudom valahogy tüntetni, ha a makk felől a pénisz töve felé masszírozom ezt az „eret”.


Nem tudom mi lehet egyébként. Eddig a legjobb ötletem rá hogy egy nyirokér lenne, de mondjuk nem valószínű...


Neked mitől jött elő?

2012. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, nyirokér. De a krém hatására most elkezdett elmúlni. Hála Istennek :D
2012. nov. 7. 10:07
 7/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem múlt el. Valszeg megerőltetéstől van. Googlén ezt találtam: [link] Szal vagy a Sclerosing Lymphangitis of the penis, v a Mondor betegség lesz. 2 hónapja van meg. Nemrég elkezdett gyógyulni. De ahogy a leírásan van sajna sokszor kiújul. Pihentetni kell. Remélem lassan elmúlik végre :S
2013. jan. 3. 15:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Milyen krémet írt fel?
2016. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nyugi. Pihentetni kell. El fog múlni... nem kell semmilyen krém. Türelem...
2016. ápr. 27. 15:31
 10/24 anonim válasza:
Kérdező az lenne a kérdésem hogy elmúlt e neked!
2017. dec. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!