Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges fitymaszűkületem...

Részleges fitymaszűkületem van. Nyugalmi állapotban semmi baja nincs a péniszemnek, de ha merev akkor beszűkül a fityma és épp, hogy hátra tudom húzni a makk mögé d ott már szorít! A metélésen kívül van más megoldás?

Figyelt kérdés
Látott 2 orvos és ők metélést mondtak de én nem szeretném! Van rá valami más megoldás? A bemetszésre az egyik azt mondta, hogy nem lehet mivel nyugalmi állapotban nem jelentkezik a szűkület és nincs mit bemetszeni. 16/F
2012. szept. 20. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erről már millió1 topikot kiírtak, de újdonságot azóta sem sikerült mondani a témában. Ellenben minden egyes potyára kiírt új topik elnyomja mindazt, amelyben a hasznos infók vannak, ahogy ezt is pl...:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Csak keresni kellett volna, sima ügy, és ebben sokminden infó a segítségedre is lehet! Nézd meg alaposan, és ott találsz segítőt is, ha szükséged van tanácsokra, segítségre és kérsz is!

2012. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én néztem egy csomó topikot,de akkor nem voltam alapos. Köszi a segítséget!
2012. szept. 20. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod a körülmetélést?
2012. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen valahogy taszít az érzés,hogy ott lent csupasz legyek..
2012. szept. 20. 17:09
 5/14 anonim ***** válasza:
pedig nem kell ettől "idegenkedni", a világon a férfiak negyede, (más források szerint harmada) körül van metélve!
2012. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jó hát attól még nem lehet kötelezni rá, hogy legyen metélt, biztos van más megoldás. bár én metélt vagyok és totál jó nekem így meg szép is, másokra nem tudom rábeszélni az álláspontomat. Bár a részleges metélés az jó lehet, nagyon kis eséllyel szűkül vissza és a fitymád 4/5-öd része megmarad, mivel csak a szűk részt vágják le. Szerintem próbáld meg ezt a megoldást.
2012. szept. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 jurii666 válasza:
nekemis hasonlo problémám volt (nyugalmi állapotban semmi baj) de engem bemetszettek,nem tökéletes de sokkal jobb mint volt
2012. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem is szűk egy kicsit de dugni tudok vele fájdalom nélkül ugy hogy no problem :D
2012. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a probléma! Én kértem hogy csak részlegesen távolítsák el. És minden rendben ment! Most estem át rajta 3 hónapja. 1 hónap után már mindent tudtam vele csinálni. Igaz 3-4 napig nagyon fáj, de ha begyógyul, semmi gond nem lesz! 22/F
2012. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És mennyi fitymád maradt előző? Petyhüdten mennyire fedi a makkod?
2012. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!