Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, hogy körülmetélés...

Az normális, hogy körülmetélés után 1 héttel jobban be van dagadva a varratoknál mint korábban?

Figyelt kérdés

Minden nap egyre jobban bedagad a makk alatt a varratoknál bőr, a varratok még nem kezdtek el kiesni, de már hamarosan kifognak,legalább is látszólag.

Mitől lehet?Allergiás lennék a varratokra?



2012. nov. 16. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy mennyivel van jobban bedagadva.. Nekem a 2. hét eleje környékén volt ugrásszerű javulás. Én azt mondanám hogy normális, de menj el a dokihoz kontrollra és ő megmondja a tutit! (varratokra való allergiát egyáltalán nem tartom valószínűnek)
2012. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sem hiszem, ezeket a varratokat érsebészetnél szokták használni, mert felszívódnak és lepotyognak idővel. Viszont nyomókötést azért tegyél rá amíg be van dagadva és nejlonzacsiba tett jéggel hűtsd (hogy ne ázzon át) ha nagyon fájna. Amúgy meg nem lesz semmi problémád ezt az időt át kell csak vészelni.
2012. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!