Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » AZ baj hogy ha iskolai vizsgál...

AZ baj hogy ha iskolai vizsgálaton (amikor a nemi szervünket nézik) feláll vagy a oszt kir. Zuhanyzás közben? És ha feláll nem jön hátra a fitymám de hátra tudom simán húzni ez baj? 14/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg tetszik is egy csaj most ne értsétek félre.

2012. nov. 17. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Ha feláll, és észreveszik, akkor észreveszik. Ennyi.

Nem mindenkinek jön hátra magától, de ha akadály nélkül tudod le-fel húzni akár petyhüdten, akár állva, akkor semmi baj nincs.

2012. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előre ne izgulj ezen, az előző mindent jól leírt ugyanazt leírtam volna énis ha ő nem teszi meg. Annyit hozzáteszek hogyha valami "nagyokos" esetleg beszólna zuhanyzás közbe akkor vágj vissza, mi van te azt nézed ...

A te korodba csak gondolni sem kell rá és áll mint a cövek... úgyhogy amúgy ehhez nem kell melegnek lenni.

2012. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálaton nem fog állni azt garantálom. Inkább össze megy az idegességtől olyan kicsire mint még soha.
2012. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tinikoromban, ha reggel nem ráztam ki vagy kétszer, nap közben megláttam vagy gondoltam egy csinos csajra (pl a 60 éves matektanárnőnkre:) nekem helyből állt a farkam.


Egyszer megesett az öltözőben, hogy az egyik srácnak nevezzük C. Petinek felállt a farka és elölgombolós gatya volt rajta. Persze a kikandikált a makkja. Mindenki pókerarcot vágott és úgy tett mintha nem venné észre. Aztán bejött nevezzük Kretén Palinak az öltözőbe, és elordította magát: "Peti neked áll a faszod!" - erre megtört a feszült légkör és mindenki röhögésben tört ki :D

2013. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Peti, gondolom hogy éghetett, pedig ez természetes merevség volt, nem tehetett róla.
2013. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jaja, nálunk is volt egy amolyan lányok kedvence srác a gimiben, és mindig utánuk mentünk az öltözőbe, azaz ők még vagy tusoltak szünetben vagy öltöztek, lényeg h ennek a srácnak kb minden alkalommal állt a dákója :) először még hirtelen megakadt a szemem, de aztán sokadszorra már mintha észre se vettem volna :) van ilyen ... de ahogy emlékszem, a srác se igazán zavartatta magát, tök nyugodtan elsétálgatott az öltöző meg a tusoló között álló dákesszal :) tulképpen igaza volt ....

szal lényeg h megesik persze, hát beállsz a tusolóba a meleg víz alá, aztán ajajajjj, jön az inger. nálunk volt olyan srác, aki osztkiránduláson simán kiverte este a tusolóban.

2013. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Iskolaorvosi vizsgálaton elve nem kötelező a nemiszerv vizsgálatán résztvenni,csak ezt nem monjdák el,mi simán éltünk ezzel a helyzettel,tudod kinek nézegesse.Ne félj a csajoknak sokall nagyobb szájúk van azok egyből beszólnának ha a doki az ő nemiszervüket akarná nézegetni.
2013. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

a csajoknak tényleg nagyobb a szájuk :)

viszont fiúknál meg ez nem kérdés, mert hát nem külön nemiszerv-vizsgálat van úgymond, hanem eleve úgy megyünk be h gatya le, és annyi, tehát ha akarjuk, ha nem, úgyis látja. most ettől függetlenül persze megtilthatjuk neki h vizsgálgassa, de ha már egyszer látta, akkor nem mindegy ? :)

2013. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
ott(fiúknál) sem kötelező a vizsgálat,csak ki kell nyitni a szájúk,aki csak hallgat az meg ne csodálkozon,hogy bármit megtesznek velük.Sok helyen semmi nemiterületet érintő vizsgálat nincs vagy éppen eleve nem engedélyzeni azt,és ahol van is ott sem úgy megy hogy eleve gatya nélkül mész az orvos elé és minden vizsgálatot úgy végeznének,csak a legvégén van gatya letolás,már aki nem mer megszólalni és hallgat mint a néma levente.
2013. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Több suliban is,ezt több beíró állította a fiúk eleve határozottan megmondták ezt a vizsgálatot nem engedik és nem veszik le a boxert,/minden vizsgálatot amúgy elvégezhet ezen kívül az orvos/ nem is tudott az orvos mit tenni.Meg kell mondani és kész ez ilyen egyszerű.Csajok is ezt teszik ott is már kutakodtak volna a bugyi területén csak szóltak hogy nem engedik és az orvos nem tud mit tenni,nem alkalmazhat kényszert,aláírat egy papírt nem engedélyezte a fiatal
2013. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!