Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha feláll a farkam nem jön...

Ha feláll a farkam nem jön hátra a fityma, így lehet szexelni?

Figyelt kérdés
ernyedten rendesen hátra tudom húzni,de mikor feláll csak nagyon nehezen sikerül lehúzni a makkról, így inkább nem is próbálkozok már vele.. ettől még lehet normális a szex?? 18/f
2012. jan. 25. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a férfiasságodat bédugod, a veretes likba, annak a szorítása kell elég legyen, a fityma hátratolására. Minél bentebb, annál inkább. Ha ez nem így működik nálad, akkor irány a doki. Különben ne tudd meg, mit veszítesz, ha ezt rendbe nem hozod. Nem véletlenül terjedt el férfi körökben a mondás: csak a pi.na szorítson.
2012. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 makaga válasza:
fitymaszűkületed van.
2012. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, de nem érdemes.

Menj el Urológiára, nem kell beutaló!

2012. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
18 évesen tűnt fel csak? kezd el tágítgatni, egyébként meg fitymaszűkületed van, orvos, de fitymaplasztikát kérj, ne teljes körülmetélést
2012. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Hali!


Lehet, ha a fitymádat nem feszíti túl hátra, túl erősen a csajszi hüvelye, és amíg kellemes. Ha már fáj, mérlegeld, érdemes-e folytatni, bírod-e még addig!? (Olvastam itt olyat, akinek a rendszeres szex oldotta meg az erősen szorító fitymaszűkületét, de azt is tudd, hogy EZ a RITKA!) Nem valószínű, hogy neked is ez oldja majd meg a problémádat.


Azt nem tudni, mennyire súlyos a te szűkületed, de ettől is nagyban függ, kell-e vmiféle orvosi beavatkozás, és ha igen, akkor miféle!?

Az alábbi topikokban ezekről is olvas6sz...:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Ha bármi kérdésed lenne, bátorkodj feltenni akár itt, akár >>priviben! :-)


Fel a fejjel! ;-)

Üdv: EE

2012. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Kerüld az olyan orvosokat, akik teljes körülmetélést javasolnak, ezt tudom csak tanácsolni, én nagyon megjártam vele....
2012. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!