Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az átlag férfiak...

Balazskaaa14 kérdése:

Mekkora az átlag férfiak pénisz hossza és vastagsága Európában avagy Magyarországon? Légyszíves normális válaszokat!

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Átlagba a magyaroké a legnagyobb 15-17 cm .

A többi országét én sem jegyeztem meg ,minek kellene .

2012. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt van valami felmérés: [link]

Az átlag az matematikai átlag, csak egy szám,ha tudnád milyen keveset jelent, semmit nem mond arról hogy mennyire gyakori az átlag alatti és átlag feletti méret, mekkora eltéréssel, vagyis milyen szórással, milyen emírikus eloszlásfüggvényt alkot.

Extrém példa az utcán megy egy 1 méteres és egy 2 méteres ember akkor az átlaguk másfél méter. Lehet hogy az átlagból kevés van. Vagy Pl kockadobásnál (ha szabályos a kocka és nem csalunk) a dobás várható értéke 3,5. Nem sok embert ismerek aki 3,5-et tud dobni.

2012. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Állítólag 15cm, de én nem ismerek olyat, akit ilyen kis szerszámmal vert volna meg a természet.


# 2: Mivel természetes adatról van szó, én azért nyugodt szívvel tippelnék egy normál eloszlásra.

2012. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"# 2: Mivel természetes adatról van szó, én azért nyugodt szívvel tippelnék egy normál eloszlásra."

Igaz, túl általánosan fogalmaztam.


"Állítólag 15cm, de én nem ismerek olyat, akit ilyen kis szerszámmal vert volna meg a természet."

Mert te mindenkinek ismered a farkának a méretét akit ismet ismersz(férfit/pasit), vagy ha nem is de sokat 50-nél többet ismersz első kézből tudod, lemérted vagy láttad az övéket mereven és piszok jól saccolsz. Vagy pedig mindegyik megmondta és nem mondott többet nyilvánvalóan egyik sem mint amennyi.

A 15 egyébként nem kicsi, nem mondom hogy nagy pont hogy átlagos.

2012. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
A sajátomat tudom, és olyan haverom nem igen volt, akivel még ne futottam volna össze valamilyen vendéglátóhelyiség piszoárjánál.
2012. nov. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző nem a kérdésre válaszoltál,válaszod még csak

köszönő viszonyban sincs a kérdéssel .

2012. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@00:38 Értem. Először is jó szemmértékednek kell ehhez lenni, nem olyan egyszerű megsaccolni pontosan, több centit is lehet tévedni. Másodszor meg álló hímtagra vonatkozik a méret. Elég furán hangzik hogy minden haverodét láttad nyilvános wc-n ráadásul teljesen mereven.

Nem akarok álszent képmutató lenni én láttam egy két haveromét hogy milyen van neki (a nagy részének nem), egynek még állva is zuhanyzóba, de őszintén megmondom fogalmam sincs hogy mekkora volt neki, sőt továbbmegyek még az enyémet sem tudtam hogy mekkora ameddig oda nem raktam a vonalzót, addig csak tippeltem ami nem talált.

2012. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Magyarországon olyan 16 cm körül
2013. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hàt nekem 15cm 14/f
2014. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
15-17-tel a magyaroke a legnagyobb? hat akkor en Szerencses vagyok h csak extra Nagy meretekkel talalkoztam, mert a 15-17 a normal és 20 és a folott van nalam a Nagy....... szerintem ez inkabb vmi biztatas a kis peniszueknek...
2014. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!