Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális a kisfiam kukijának...

Normális a kisfiam kukijának kinézete?

Figyelt kérdés
Amikor mosom,ügye sokszor föláll és ahogy lehúzom(vagy fölhúzom) a bőrt neki,a kukija felénél elég szoros a bőr.Mintha egy befőttes gumi lenne rajta.

2012. okt. 19. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szűk a fityma vagy rövid a fék
2012. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Hali!


˙

Kezdjük ott,... alapinfók.

_ Hány éves a kisfiad?

_ Te az apukája vagy, vagy az anyukája? Hány éves vagy te?


_ Ez a gumigyűrűszerűség nyúlik vmilyen szinten?_ A fiad ilyenkor, amikor hátrahúzod neki a bőrt a kukiján, jelez fájdalmat?

_ Teljesen kibukik a makk a fitymájából? (Petyhüdten is, mereven is.

_ Nem túl szmegmás a fiad makkja, fitymája? (Ilyen túrószerű szagos hámladék, amely olyan mint a radírforgács, vagy nedves papírzsepifoszlány összepödörve.)

_ Nem túl lila a fiad makkja? Amikor hozzáérsz, nem sír vagy valami? Nem gyulladt neki?

_ Ahol a "gumigyűrű" van neki nem sebes?


_ Hátra tudod feszíteni a fitymáját teljesen, hogy a ráncossága a fitymának kisimuljon!?

_ Ilyenkor nem bólint be a makkja előrefelé, önmaga alá?


˙

Kicsit talán sok a kérdés, de nem véletlenül. És ugye te is kérdeztél, ergo bízom benne, hogyha választ szeretnél, akkor minden kérdésemet hasonlóképpen széttagolva, ahogyan én is azt megírtam, megválaszolod! Ha valamit nem értesz, kérdezz bátran! :-o


Várom reagálásodat!

Üdv: EE

2012. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

" Te az apukája vagy, vagy az anyukája? Hány éves vagy te? "

Ennek mi köze az egészhez?


Amúgy pedig talán urológusnak kellene megmutatni, ez úgy hangzik, mint egy fitymaszűkület.

2012. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

-3 és fél éves

-anyukája vagyok.A férjemet körülmetélték fitymaszűkület miatt és azért nem tud segíteni.33 évesek vagyunk.

-Nem értem ezt a kérdést.Minek kéne nyúlnia?

-teljesen kibukik a makk.Kicsinek le volt tapadva.föl kellett tépni neki,de nem volt vészes.

-Nem szmegmás

-Nem lila.Nagyon érzékeny mosásnál.Nem igazán engedi.Magának se tudja megmosni,mert rögtön elrántja.Nem tudja hogyan érjen magához.Nem gyulladt.

-Nem sebes sehol.

-Ki lehet simítani a bőrt teljesen

-Úgy emlékszem előre bukik a makk.

A férjeméhez hasonlítva.Ott van ez a vékony szűkület,ahonnan hiányzik a bőr a férjemén.Majdnem a felénél.

2012. okt. 19. 22:50
 5/12 A kérdező kommentje:
A bőr hátrahúzásánál nem jelez fájdalmat
2012. okt. 19. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Hali ismét!


Te írtad...

"Mintha egy befőttes gumi lenne rajta."

_ Feltételezem, hogy ennyiből ítélve ez is fitymaszűkület, akár le7, hogy örökletes, ha már köszönettel megosztottad velünk azt a titkot kedves anyuka, miszerint az apukát KM-elték. (KörülMetélték)


_ Mikor metélték a férjedet körül? TKM/RKM-en, azaz Teljes/Részleges Körülmetélésen esett át?


˙

"Kicsinek le volt tapadva.föl kellett tépni neki,de nem volt vészes."

_ Mikor tépték fel, és milyen módszerrel? (Hátrarántották hirtelen, hátrahúzták neki lassan, vagy alávezettek egy bizonyos "gombos szonda" nevű, vékony pármilli vékony fémpálcikaszerű-műszert?)


"A férjeméhez hasonlítva.Ott van ez a vékony szűkület,ahonnan hiányzik a bőr a férjemén.Majdnem a felénél."

_ Ne haragudj, ezt a mondatodat nem tudom hogyan értelmezni. Pontosíts és egyértelműsíts légyszi'! :-o


Üdv: EE


˙

*** ***

PS: Kedves előző! (#3-as)

""Te az apukája vagy, vagy az anyukája? Hány éves vagy te?"

Ennek mi köze az egészhez?"

_ Na vajon? Hogyan akarsz te segíteni vkinek, amikor azt sem tudod, kivel van dolgod? Gondolkodj má'! :-o Egy fiatal anyuka =/= fiatal apukával, de =/= életesebb anyukával vagy nagymamával/nagypapával!


Talán emberileg sem ártana felmérni, ki az, aki segítséget kér. Vagy te talán vaktölténnyel lövöldözöl?

2012. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
EE te csak kérdezel, egy választ sem adtál :D. Mellesleg miért is fontos a kora? Szerintem teljesen tökmindegy.
2012. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Előző!


Hogy mikor mit csinálok, úgy érzem, nem tartozik rád, és nem tartozom neked beszámolóval, hogy mikor kívánok válaszolni. Pláne úgy, hogy a kommunikációt elsősorban nem veled folytatom, hanem a kérdezővel, tehát légy szíves fejezd be az offolást, és foglalkozz a saját dolgoddal! Ha majd legalább annyit írsz a fitymaszűkületről, mint amennyit én eddigi életemben írtam, akkor majd megenged7ed magadnak ezt a viselkedést, és kritizál6od a segítési módszereimet, de addig nem!


Remélem elég világos voltam.

Megértésedet köszönöm, akkor is, ha lepontozol érte, ami eléggé szánalmas egy formája lenne így is a véleményed nyilvánításának, nemhogy így, ahogy előadtad...


EE

2012. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

@ Kedves Kérdező!


Úgy érzem itt provokációnak vagyok kitéve segítői szándékom ellenére.

Amennyiben úgy döntenél, adsz a véleményemre, úgy innentől a válaszaidat >> priviben (privát üzenet) várom.


Csak hogy lásd ki próbál neked segíteni, íme néhány topik, amibe publikáltam...:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Üdv: EE

2012. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A befőttes gumi hasonlat onnan jött,h olyan vékony helyen körbe van a szűkület.

-A férjemet kiskamasz korában műtötték,mert addig senki nem foglalkozott vele.Teljes metélés.

-A fiamnak 6 hósan a dr nő lehúzta a bőrt a makk alsó részéről.Ott volt csak oda tapadva.Nem mertem nézni.

-Pl.10cm a férjem kukija.Látszik hogy 6cm től lenne ott a fityma bőre,mert onnan másképp néz ki a bőr.KB ilyen arányban van a kicsim szűkülete.Pl 5cm a kukija és a 3. cm-nél van.

2012. okt. 19. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!