Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Habos vizelet? Vagy mégsem?

Habos vizelet? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Régebben teljesen véletlenül "jutott" eszembe hogy habos a vizeletem. :D Előtte soha nem figyeltem ilyesmire. Rá kerestem, persze hogy rögtön a vesebetegség meg a fehérje kiválasztást, meg a .... adta ki. Voltam 2x teljes laboron, vizelettel kombinálva, mindig negatív volt minden. Fehérje sem volt benne. Igazából nem is annyira habos, pl. amikor vizeletmintának kell pisilni és "üvegbe" kell, ott nem habos. Valamint ha a retyóba pl. beledobok egy zsebkendőt, utána pisilek, akkor ott sem habos. :D Valamint nem marad fent a hab, hanem a szifonba mászik le. De csak akkor ha nincs egyéb "tárgy" a WC-ben. :D Ha van, akkor nem habos. Most ez akkor minek számít? :D Habnak vagy nem? - Doki mondta hogy egymagában az hogy "habos", bár szerinte összekeverem a tényleges habbal, nem jelent semmi kórosat. Vélemény?
2012. nov. 18. 17:13
 1/3 tetris ***** válasza:

A retyóba magasról zubogtatod, azért lesz habos. A laborban meg a kezed ügyében van a kis edényke, ott azért nem lesz habos.

Nincs semmi bajod, csak unatkozol.

2012. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond vele,nemrég voltam laborba ,a pohárba is ilyet adtam le
2012. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2012. nov. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!